USD: EUR:
... в Запорожье
Три виборчі комісії в Запорізькій області не вийшли на роботу з невідомих причин

Три виборчі комісії в Запорізькій області не вийшли на роботу з невідомих причин

В понеділок, 17 червня, в межах планового моніторингу громадянська мережа «Опора» відвідала всі 9 окружних виборчих комісій Запорізької області.

Про це повідомляється на сайті громадянської мережі «Опора».

В результаті «Опора» з’ясувала, що три з комісій були зачинені, попри те, що мали працювати у звичному режимі. Зачиненими виявилися ОВК № 74 (м Запоріжжя, Комунарський район, вул. Чумаченка, 32), № 79 (Василівський район, м. Василівка, бульвар Центральний, 4) та № 82 (Пологівський район, м. Пологи, вул. Єдності, 32).

На підставі цього 18 червня громадський омбудсмен із захисту виборчих прав «Опори» Максим Бабак склав скарги на адресу цих окружних виборчих комісій. В цих документах він звернувся з проханням визнати бездіяльність ОВК з виборів народних депутатів України, що не відповідає вимогам законодавства «Про вибори народних депутатів України», порушують виборчі права громадян, права та законні інтереси суб’єкта виборчого процесу.

Також «Опора» зателефонувала головам окружних комісій із проханням пояснити обставини ситуації. Як зазначила голова ОВК в ТВО №74 Ірина Ісаєва, цей день не був у них робочим, і вони не розробляли для нього графіку чергувань.

За словами Людмили Коломоєць, яка головує в ОВК ТВО № 79 комісія не працювала 17 червня у зв’язку з державним вихідним.

Голова ОВК в ТВО 82 Наталія Береза надала таке пояснення:

«Можливо була така робота, яка не потребувала присутності в кабінеті, наприклад, замовлення плакатів. Бухгалтера наші на семінар до Києва поїхали.  Ми кожного дня на роботі».

1

Жека2019-06-21 13:39:48
А заробітну плату отримали з бюджету, "працюючи" на морі