USD: EUR:
... в Запорожье
Трамп обговорить із Зеленським долю заводу у Запоріжжі

Трамп обговорить із Зеленським долю заводу у Запоріжжі

Українські експерти прогнозують, що президент США захоче обговорити з президентом України скандальну продаж “Мотор Січі” китайцям

Про це повідомляють журналісти програми “Сьогодні”.

Українські експерти впевнені, що американці проти того, щоб стратегічним високотехнологічним концерном заволоділи їхні геополітичні противники — китайці. Тому однією з головних тем розмови президента США Дональда Трампа з українським президентом Володимиром Зеленським буде обговорення продажу китайцям запорізького заводу компанії “Мотор Січ”.

У той же час, перебуваючи з візитом в Україні, посол Китаю Ду Вей заявив, що “Мотор Січ” ніяким чином не відноситься до українсько-американських відносин.

— Я запевняю усіх наших українських друзів — наші торгові непорозуміння з Америкою ніяким чином не торкнуться України. Ми не будемо вимагати від Києва, з ким дружити більше: з нами, або з США, — підкреслив Ду Вей, додавши: І США не слід примушувати Україну ставати на чиюсь сторону.


Читайте також:

У Запоріжжі на “Мотор Січі” заявили про тотальне скорочення, — ДОКУМЕНТ

3

Mr.President Donald J. Trump2019-09-26 08:50:15
I also want a factory in Zaporozhye!
Богуслаев2019-09-26 07:40:13
А при чем здесь Зеленский с Трампом к моей собственности? Землю распродать можно, а мой завод мне нельзя
ЦeЭуропа2019-09-25 20:30:39
А Зеленский, вероятно, последует "рекомендациям" украинских патриотов. Только что это за патриотизм, продаваться другой стране?