USD: EUR:
... в Запорожье
Тарас Шевченко

Тарас Шевченко "завів" сторінку в Instagram та звернувся до запорожців

Нещодавно в Instagram з’явився аккаунт Тараса Григоровича Шевченка

Чоловік, в образі українського поета, публікує фотографії та відео, а також знімає Instagram-історії про своє сучасне життя в Києві.

“I’ll be back, чорнобріві”, — підписав свою першу публікацію “Кобзар” під відео, на якому поет нібито воскрес біля своєї могили в Каневі на Тарасовій горі.

Далі він пише:

” Я воскрес, бо зараз я потрібен Батьківщині більше, ніж на небесах. Там тільки преферанс з Котляревським та Лесині пікніки, а тут твориться історія нашої держави. В цей складний переломний момент, коли українцям треба слово Кобзаря, мене підтримує тільки любов народна та новітні технології. Уявляю, скільки дерев зберігають ці ваші комп‘ютери! Мені на один вірш треба було осоку зрубать!”

І далі — в такому ж дусі. “Кобзар” відвідує магазини одягу, вперше пробує суші, і т.д. Але всі його публікації зводяться до того, що “Тарас Шевченко” коментує актуальні для України події: захоплення українських моряків, річницю хрещення Русі, вибори до Верховної Ради.

“Воскреслий поет” в своєму блозі приділив увагу і нашому Запоріжжю. Позуючи поруч із зображенням запорізького козака в одному з підземних переходів Києва, “Кобзар” пише: “У мене питання. Як його нащадки в славному Запоріжжі могли масово проголосувати за кума царя? “

Читайте також:

У Запорізькій області розцвіла вишня, – ФОТО

0