USD: EUR:
... в Запорожье
Європейська компанія готова брати участь будівництві запорізьких мостів

Європейська компанія готова брати участь будівництві запорізьких мостів

Відома голландська компанія готова брати участь у будівництві запорізьких мостів.

Про це повідомляють у Запорізькій ОДА.

Днями відбулася зустріч керівництва обласної адміністрації на служби автомобільних доріг у Запорізькій області з представниками голландської компанії «Mammoet Europe».

Сторони обговорили питання можливої співпраці, реалізації спільних проєктів, можливості капітальних інвестицій у розвиток Запорізької області.

Головний операційний директор Mammoet Europe Раф Трипалделлі зазначив, що компанія, заснована в 1971 році, спеціалізується на важких підйомних роботах і транспортуванні важких вантажів по воді і по суші. Представники компанії зацікавлені у  співпраці та готові розглянути низку пропозицій, зокрема, про участь у будівництві запорізьких мостів.

Учасники зустрічі обговорили можливі шляхи співробітництва у сфері будівництва та відновлення інфраструктури, а також домовились про подальшу роботу в цьому напрямку.

Нагадаємо, під час свого візиту до Запоріжжя прем’єр-міністр України Олексій Гончарук назвав запорізькі мості «стратегічним об’єктом для України» і «символом корупції», а також повідомив про намір добудувати мости за 2-4 роки.

Читайте также: Куда пойти в Запорожье на выходных: афиша мероприятий на 16 и 17 ноября

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

3

Наталья Гречаная (Сирченко)2019-11-17 00:14:25
Была б Советская власть , давно б мосты были построены и не одни !НО НАРОД ТУПО ВЫБРАЛ ЭТУ ГНИЛУЮ ВОРОВСКУЮ БАРЫЖНО БАНДИТСКУЮ ФЕОДАЛЬНО АЛИГАРХИЧЕСКУЮ НЭЗАЛЭЖНИСТЬ , и они воры алигархизаторы доказали за свои ненасытные 28 лет что кроме как воровать и переименовывать то что не ими построено и создано нехрена не умеют ну и ещё себе незаслуженные зарплаты подымать крадя у народа и пенсионеров деньги !
ЦеЭуропа2019-11-16 15:51:43
Интересный "патриотизм": заводы китайцам не отдают, а обогащать Китай через покупку товаров на AliExpress украинцы не против.
Запорожець2019-11-16 15:41:57
Та ты шо!? И тут, чтоб китайцам не досталось )))