USD: EUR:
... в Запорожье
Столичні хірурги врятували життя однорічного хлопчика з Енергодара

Столичні хірурги врятували життя однорічного хлопчика з Енергодара

Однорічного Єсенія, який майже рік провів у лікарні, врятували хірурги зі столичної клініки “Охматдит”.

В перші дні в пологовому будинку стало зрозуміло: щось пішло не так. Малюк постійно спав і нічого не їв. Це сполохало і батьків, і лікарів. Реанімобілем хлопчика з мамою забрали у реанімацію Запорізької обласної лікарні, де дитині надавали допомогу та зробили 4 операції. На жаль, вони не принесли бажаного результату. Попереду дитину чекала трансплантація і практично точно інвалідність, розповідають на сторінці медичного закладу у Фейсбук.

У лютому 2021 малюк потрапив в Охматдит. «На той момент у дитини був так званий “роз’єднаний стравохід”: частина виведена на шию, а нижня частина закінчувалася сліпим кінцем. Харчуватися малюк міг лише за допомогою гастростоми. Раніше у подібних випадках робили надскладну операцію, коли замість стравоходу проводили товсту кишку і зшивали її з верхнім кінцем і зі шлунком. Але зараз ми використали новітні методи та змогли зберегти стравохід дитині»,— поділився завідувач відділення торако-абдомінальної хірургії Михайло Сільченко. 

Для цього в Охматдиті виконали 8 операцій. За час перебування в лікарні малюк встиг побувати у відділенні хірургії новонароджених, недоношених та дітей раннього грудного віку, відділенні інтенсивної терапії новонароджених дітей та відділенні торако-абдомінальної хірургії. Хірурги Охматдиту зробили ряд операцій та врятували дитину з атрезією стравоходу (непрохідний стравохід).

Наразі Єсенію 1 рік і 2 місяці, хлопчик непогано стоїть на ногах і його  вже виписали з Охматдиту. 


Читайте також:

У відомому запорізькому зоопарку з’явилися нові вихованці, – ФОТО

Відомий запорізький фотограф показав казкову зиму на Хортиці, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0