USD: EUR:
... в Запорожье
Стало відомо, скільки мешканців Запорізької області евакуювалися з небезпечних зон

Стало відомо, скільки мешканців Запорізької області евакуювалися з небезпечних зон

За березень з прифронтових територій Запорізької області було евакуйовано 30 людей. Часто мешканці не хочуть залишати власні домівки та виїжджати з-під обстрілів.

Про це в етері національного марафону новин розповів голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

Він зазначив, що на сьогодні в області немає масової евакуації, адже люди від неї відмовляються.

«За березень евакуювалося 30 людей. Пік евакуації був в першу декаду місяця. За останній тиждень погодилися на евакуацію лише дві людини. Якщо ми говоримо про примусову евакуацію, то немає на сьогодні таких населених пунктів на території Запорізької області (де б вона проводилася), — сказав голова ЗОВА. — Закликаємо наших мешканців евакуюватись. Спільно з міжнародними партнерами та українськими фондами ми пропануємо на території Запоріжжя як тимчасове житло, так і соціальну, матеріальну та гуманітарну допомогу».

Він закликав батьків вивозити своїх дітей з небезпечних зон та нагадав про недавнє поранення дитини у запорізькому селі, яка отримала контузію під час обстрілу.

«Наші мешканці все ж таки тримаються за свої домівки та квартири. Їх також можна зрозуміти, хоча ми точно будемо продовжувати закликати евакуюватись, щоб таких трагедій, як поранений 12-річний хлопчик, було якомога менше. Тож тут батькам слід подумати про своїх дітей та вивозити їх з територій, наближених до бойових дій», — наголосив голова ЗОВА.

За минулий рік правоохоронці вивезли в безпечне місце 446 мешканців Василівського та Пологівського районів Запорізької області.

Щоб виїхати в безпечне місце, можна звернутися на цілодобову гарячу лінію Координаційного гуманітарного центру — 0 800 339 291, або до евакуаційних груп Національної поліції України: для жителів Пологівського району — 050-272-72-76; для жителів Василівського району — 097-826-20-02.

Розбір завалів, фіксація руйнувань, електроенергія та транспорт: голова ЗОВА розповів про ситуацію після обстрілу ДніпроГЕС


Читайте також:

Голова ЗОВА розповів про ситуацію після обстрілу ДніпроГЕС

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0