USD: EUR:
... в Запорожье
Стало відомо, скільки мільйонерів живе у Запорізькій області

Стало відомо, скільки мільйонерів живе у Запорізькій області

У Запорізькій області активно триває кампанія по декларуванню доходів – до податкової служби вже надійшло більше семи тисяч декларацій.

Про це повідомлять у обласному управління Державної податкової служби.

З цієї кількості 5860 – із податковими зобов’язаннями, 1195 – на компенсацію раніше сплаченого податку на доходи фізичних осіб.

Запоріжці задекларували 548 мільйонів гривень і самостійно визначили до сплати 32,4 мільйона гривень ПДФО та 4,5 мільйона гривень військового збору. Разом це майже на 16 мільйонів гривень більше, ніж на аналогічну дату 2020 року.

Найбільшу кількість декларацій подали громадяни, які отримували доходи від обробки земель та від продажу вирощеної агропродукції – подано 4361 звіт на загальну суму понад 70 мільйонів, з якої до бюджету надійде 12 мільйонів.

543 запоріжця отримали спадщину у розмірі 111 мільйонів гривень, 287 декларантів заробили на здаванні нерухомого майна 27,5 мільйона, 14,4 мільйона гривень від продажу транспорту задекларували 228 громадян.

Порівняно з відповідним періодом минулого року вдвічі зросла кількість мільйонерів – станом на 5 березня 38 мешканців регіону відзвітували про доходи на загальну суму 177 мільйонів гривень.

Нагадаємо, кампанія декларування доходів триває до 30 квітня, а для отримання податкової знижки – до 31 грудня.

У Запоріжжі зроблять реконструкцію колишнього заводу «Гамма»: відкриють кінотеатри, кафе і парк, – ФОТО


Читайте також:

У Запорізькій області за 190 мільйонів ремонтують 10 кілометрів траси на Кривий Ріг, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0