USD: EUR:
... в Запорожье
Стало відомо, з ким змагатимуться запорізькі гандболісти на Чемпіонаті Європи

Стало відомо, з ким змагатимуться запорізькі гандболісти на Чемпіонаті Європи

Днями в корпоративному центрі “Erste Campus”, який розташований в австрійській столиці Відні відбулося жеребкування фінальної частини Чемпіонату Європи -2020 серед збірних команд з гандболу.

Серед учасників ХIV чемпіонату Європи – збірна України (її кістяк складають запорізькі гандболісти з «МОТОРу» і «ЗТР»), яка зіграє на топ-рівні вперше за 10 років.

Команда Сергія Бебешка потрапила в групу В, де нашими суперниками по попереднього етапу стали команди Чехії, Австрії та Північної Македонії.

Матчі групи В відбудуться у Відні на арені Вінер Штадтхалле, який вміщує 12 тисяч глядачів.

Чемпыонат Європи в 2020 році буде першим європейським чемпіонатом, ігри якого відбудуться відразу в трьох країнах – Австрії (Відень, Грац), Норвегії (Тронхейм) і Швеції (Стокгольм, Гетеборг, Мальме). Також, вперше візьмуть участь 24 збірні, замість 16-ти, як в попередні роки.

Всі 24 команди поділені на шість груп по 4 команди в кожній. Два перших місця кожної групи вийдуть в основний раунд.

12 учасників основного раунду будуть розбиті на дві групи, в яких визначаться півфіналісти Євро – 2020.

Чемпіон Європи отримує пряму путівку на Олімпійські ігри в Токіо. Право зіграти в кваліфікаційному турнірі отримують команди, які посіли місця з другого по сьоме.

Варто згадати, що “синьо – жовті”, які виступали у восьмій відбірній групі, пробилася на першість Європи в числі кращих чотирьох команд, які зайняли треті місця в своїх квартетах.

Нагадаємо, що сьогодні була представлена ​​офіційна пісня чемпіонату Європи -2020. Автором гімну під назвою “All for us” став відомий шведський виконавець електронної музики, ді-джей DJ WAHLSTEDT.

Олександр Оленець

0