USD: EUR:
... в Запорожье
Стало відомо, коли в окупованих районах Запорізькій області завершиться навчальний рік

Стало відомо, коли в окупованих районах Запорізькій області завершиться навчальний рік

В окупованих районах Запорізької області завершення навчального року відбудеться 2 травня.

Про це повідомляють у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Наразі 207 закладів загальної середньої освіти працюють дистанційно, всі інші 496 знаходяться на вимушених канікулах до 2 травня.

Як розповіла директорка департаменту освіти та науки ЗОВА Людмила Бухаріна, після певних консультацій було прийняте рішення щодо завершення навчального року у Василівському, Пологівському, Бердянському та Мелітопольському районах 2 травня.

Таке рішення обумовлене необхідністю збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу та з урахуванням обмежених можливостей для продовження навчання на тимчасово окупованих територіях. Також, відповідно до розпорядження, навчальний матеріал має бути ущільнений, а деякі теми перенесені на наступний рік.

«Усі учні мають бути переведені у наступний клас, а випускники отримають свої свідоцтва про завершення 9 або 11 класу. Наразі вже майже всі громади зробили замовлення на свідоцтво про освіту. Що стосується Запорізького району та міста Запоріжжя, тут навчальний рік буде завершений відповідно до тієї структури, яка була визначена на початку навчального року, – розповіла очільниця обласного департаменту освіти. – Що стосується закладів вищої освіти, коледжів та профтехучилищ на неокупованих територіях – зараз вони працюють дистанційно. У закладах дошкільної освіти навчальний процес завершиться 2 травня 2022 року по всій області».

Стали відомі наслідки ранкового ракетного удару по Запоріжжю: зруйновано будівлю підприємства, загинула людина, – ФОТО


Читайте також:

«Когда мама вышла кормить во двор животных, ее убили»: жительница Васильевки рассказала о страшной жизни в оккупации, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0