USD: EUR:
... в Запорожье
Стало відомо, які автомобілі випускатиме ЗАЗ у 2022 році

Стало відомо, які автомобілі випускатиме ЗАЗ у 2022 році

За повідомленням представників ЗАЗ, наступний рік на підприємстві має бути не менш успішним, ніж нинішній із випуску машин.

Про це повідомляє Avtosota.

Модельна гама авто ЗАЗ складатиметься з південнокорейських Кіа Ріо та Кіа Ріо Х, а також кросовера Рено Аркана.

Виробництво автобусів також не припиняється і полягатиме у випуску шкільних, міських та приміських модифікаціях – ЗАЗ А10.

Серед нових моделей автобусів можна відзначити ЗАЗ А09, що базується на платформі Mercedes. Ця модель вже пройшла сертифікацію, а наступного року представники німецької компанії мають провести перевірку всіх юридичних та технологічних нюансів.

У той же час, поки що не зрозуміла частка виробництва легкових автомобілів з російських машинокомплектів. Йдеться про автомобілі Лада, які зараз збираються українським автозаводом та мають непогані показники реалізації.

Які домовленості та угоди передбачаються наступного року, невідомо. На даний момент, з конвеєра ЗАЗу виходить відразу кілька моделей Lada, які можуть бути актуальними як у нашій країні, так і за кордоном.

Нагадаємо, у Запоріжжі місцева влада планує підвищити вартість проїзду у громадському транспорті. При цьому секретар міської ради, який виконує обов’язки мера Запоріжжя Анатолій Куртєв, зазначив, що збільшення вартості проїзду в громадському транспорті в Запоріжжі не відбудеться без обговорення з громадськістю.

Читайте також:

Як після пожежі виглядає кафе, яке згоріло на набережній у Запоріжжі, — ФОТО

Новорічне диво: мешканці Запоріжжя повернули квиток на концерт, який помилково відправили іншій людині

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0