USD: EUR:
... в Запорожье
Стали відомі офіційні результати виборів депутатів Запорізької обласної ради, – СПИСОК

Стали відомі офіційні результати виборів депутатів Запорізької обласної ради, – СПИСОК

Запорізька обласна територіальна виборча комісія оприлюднила протокол про результати виборів депутатів Запорізької обласної ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

Про це повідомляють у відділі комунікацій Запорізької обласної ради.

У місцевих виборах – 2020 на території Запорізької області участь в перегонах взяли представники 13 регіональних партійних організацій. 

За даними Запорізької обласної територіальної виборчої комісії, депутатами в територіальних виборчих округах стали:

1. Путря Сергій Володимирович – Опозиційний блок

2. Пастушенко Микола Михайлович – Опозиційний блок

3. Любім Людмила Сергіївна – Опозиційний блок

4. Данильченко Галина Вікторівна – Опозиційний блок

5. Терехов Роман Леонідович – Слуга народу

6. Толочек Віталій Анатолійович – Слуга народу

7. Бугайчук Оксана Василівна – Слуга народу

8. Лупинос Віталій Юрійович – Слуга народу

9. Передерій Олександр Григорович – Слуга народу

10. Трипольська Маргарита Ігорівна – Слуга народу

11. Македонська Світлана Іванівна – Слуга народу

12. Галіцин Олександр Олександрович – Слуга народу

13. Білий Олександр Григорович – Слуга народу

14. Дудка Віктор Іванович – Слуга народу

15. Селевич Сергій Олексійович – Слуга народу

16. Желєва Людмила Борисівна – Слуга народу

17. Машинський Олександр Миколайович – Слуга народу

18. Пасєвін Віталій Валерійович – Слуга народу

19. Авраменко Наталія Вікторівна – Батьківщина

20. Матвієнко Павло Дмитрович – ОПЗЖ

21. Кальцев Сергій Федорович – ОПЗЖ

22. Ярмощук Микола Анатолійович – ОПЗЖ

23. Ярмощук Татяна Єгорівна – ОПЗЖ

24. Катаєв Віктор Олександрович – ОПЗЖ

25. Холод Олексій Олексійович – ОПЗЖ

26. Ткаченко Сергій Олегович – ОПЗЖ

27. Братанова Дарина Григорівна – ОПЗЖ

28. Джуган Сергій Васильович – ОПЗЖ

29. Тарасов Володимир Григорович – ОПЗЖ

30. Сухіна Вадим Миколайович – ОПЗЖ

31. Маслов Михайло Борисович – ОПЗЖ

32. Нікіренкова Наталя Олександрівна – ОПЗЖ

33. Дубініна Олена Василіевна – ОПЗЖ

34. Клішина Ганна Андріївна – ОПЗЖ

35. Люцканов Володимир Петрович – ОПЗЖ

36. Жовнір Сергій Олексійович – ОПЗЖ

37. Каліман Олег Анатолійович – За майбутнє

38. Кюрчев Володимир Миколайович – За майбутнє

39. Константинов Олександр Олександрович – Європейська солідарність

40. Бєлий Николай Иванович – Європейська солідарність

41. Кобзарюк Олександр Олександрович – Європейська солідарність

42. Хімічев Андрій Вікторович – Європейська солідарність

43. Ібрагімова Лейла Різаєвна – Європейська солідарність

44. Гурская Ніна Миколаївна – Партія Володимира Буряка «Єднання»

45.Єрмоленко Кирило Олександрович – Партія Володимира Буряка «Єднання»

46. Чередніченко Станіслав Вікторович – Партія Володимира Буряка «Єднання»

47. Майстро Дмитро Миколайович – Партія Володимира Буряка «Єднання»

48. Балицький Євген Віталійович – Опозиційний блок

49. Чумаченко Ігор Миколайович – Опозиційний блок

50. Кравчун Олексій Степанович – Опозиційний блок

51. Солодка-Могилевська Наталя Вікторівна – Опозиційний блок

52. Боговін Віталій Вікторович – Слуга народу

53. Капустянський Юрій Вікторович – Слуга народу

54. Кругляк Наталя Григорівна – Слуга народу

55. Чувашкін Дмитро Вадимович – Слуга народу

56. Жук Олена Юріївна – Слуга народу

57. Куценко Владислав Ігорович – Батьківщина

58. Колесников Вячеслав Ігорович – Батьківщина

59. Гогунська Катерина Андріївна – Батьківщина

60. Зайцева Валентина Миколаївна -Батьківщина

61. Щербина Віктор Віталійович – Батьківщина

62. Матвієнко Валерія Валеріївна – Батьківщина

63. Кальцев Володимир Федорович – ОПЗЖ

64. Бодасюк Олена Юріївна – ОПЗЖ

65. Шишка Ігор Васильович – ОПЗЖ

66. Корнієнко Юлія Андріївна – ОПЗЖ

67. Руденко Ірина Вікторівна – ОПЗЖ

68. Гашенко Іван Анатолійович – ОПЗЖ

69. Фролов Микола Олександрович – безпартійний

70. Ніколенко Олег Вікторович – За майбутнє

71. Лепетченко Алевтина Миколаївна – За майбутнє

72. Тисен Тетяна Володимирівна- За майбутнє

73. Фукс Геннадій Григорович – За майбутнє

74. Ашурбеков Аскад Аскадович – За майбутнє

75. Артюшенко Ігор Андрійович – Європейська Солідарність

76. Стадніченко Ольга Олександрівна – Європейська Солідарність

77. Тімофєєв Павло Анатолійович – Європейська Солідарність

78. Георгієв Євген Іванович – Європейська Солідарність

79. Славова Ірина Михайлівна – Європейська Солідарність

80. Коваленко Олександр Сергійович – Партія Володимира Буряка «Єднання»

81. Бєліков Олексій Юрійович – Партія Володимира Буряка «Єднання»

82. Позднякова-Кирбят′єва Елліна Геннадіївна – Партія Володимира Буряка «Єднання»

83. Резніченко Наталія Юріївна – Партія Володимира Буряка «Єднання»

84. Шевченко Геннадій Миколайович – Партія Володимира Буряка «Єднання»

Нагадаємо, під час місцевих виборів 25 жовтня 2020 року на території Запорізької області виборчі бюлетені отримали 451068 виборців. Така ж кількість запоріжців взяла участь в голосуванні. При цьому недійсними визнані 33998 бюлетенів.

З протоколом Запорізької обласної територіальної виборчої комісії можна ознайомитись на сайті Запорізької обласної ради.

0