USD: EUR:
... в Запорожье
Соцмережі шокували ціни у супермаркеті, який відкрили окупанти у захопленому Дніпрорудному Запорізької області

Соцмережі шокували ціни у супермаркеті, який відкрили окупанти у захопленому Дніпрорудному Запорізької області

АКТУАЛЬНО: У зв’язку зі складною ситуацією та необхідністю перебування в укриттях із слабким інтернетом, читайте оперативні новини сайту в нашому телеграм-каналі: https://t.me/onenews_zp.

У тимчасово окупованому Дніпрорудному загарбники, услід за Мелітополем, відкрили російський «Мера-маркет». Приміщення під магазин відібрали в української торгівельної мережі «АТБ».

Про це повідомляє «Медіа Центр Енергодар».

У пропагандистських сюжетах рапортують, що товари в маркет поставляються з «ЛНР»/«ДНР», Криму та Ростовської області російської федерації, а найближчим часом начебто планують запустити продукцію місцевих виробників із Запорізької області. Втім, за інформацією дніпрорудненців, «проскакують» і українські продукти – містяни припускають, що це відібрана гуманітарка.

Фото з магазину поширилися соцмережами. Користувачів шокували захмарні навіть для окупованих територій ціни на товари. Наприклад, сирокопчена ковбаса «Саксонська» коштує 562 грн, «Московська» – 688 грн, йогурт «Чудо» 690 г – 104 грн, віскі Red Label 0,5 л – 952 грн.

Мародерські ціни й на засоби жіночої гігієни. Приміром, прокладки Kotex 14 шт. коштують у «Мера-маркет» 174 грн, Libresse 8 шт. – 113 грн, Always 12 шт. – 223 грн, Naturella 7 шт. – 131 грн, Naturella 100 шт. – 407 грн.

На цінниках вказують вартість товарів не тільки у гривнях, але і в рублях.

Російські окупанти знову обстріляли село під Запоріжжям: загинула пенсіонерка, – ФОТО


Читайте також:

Окупанти посилюють угруповання військ у Пологівському та Василівському районах: яка зараз ситуація на фронті

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0