USD: EUR:
... в Запорожье
Збирала кошти окупантам й залишала людей без електрики: встановлено особу колаборантки із Запорізької області

Збирала кошти окупантам й залишала людей без електрики: встановлено особу колаборантки із Запорізької області

Колишня економістка «Запоріжжяобленерго» після окупації Мелітополя запропонувала російським загарбникам свою допомогу у війні проти України. Ворог призначив її виконуючою обов’язки директора департаменту енергетичного збуту та комерційної діяльності так званого «державного унітарного підприємства «Таврія-Енерго», яке підпорядковувалося «регіональній енергопостачальній компанії РФ».

Про це повідомляють у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

У соціальних мережах колаборантка вихваляла окупаційний режим, схиляла колишніх колег до співпраці із загарбниками та збирала кошти на підтримку окупантів.

Фігурантка справи також допомагала присвоювати окупантам майнові комплекси та електромережі українських підприємств «Запоріжжяобленерго» та «Укренерго».

За її вказівкою електроенергію спочатку подавали до окупаційної адміністрації, так званих «правоохоронних органів», «медичних установ» та місць знаходження військових РФ. Місцеві мешканці могли цілодобово бути без електрики.

Фігурантці заочно повідомлено про підозру згідно з частиною 2 статті 111-2 «Пособництво державі агресору» Кримінального кодексу України.

Затримано «поліцейського» з окупованого Мелітополя, який під виглядом переселенця виїхав на підконтрольну Україні територію.


Читайте також:

Все випалено: ворог повністю зруйнував один із населених пунктів Запорізької області.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0