USD: EUR:
... в Запорожье
Стало відомо, скільки грошей з бюджету Запорізької області витратять на ремонт доріг у 2020 році

Стало відомо, скільки грошей з бюджету Запорізької області витратять на ремонт доріг у 2020 році

У бюджеті Запорізької області на 2020 й рік істотно збільшиться обсяг фінансування на ремонт дорожньої інфраструктури.

Про це розповів перший заступник голови Запорізької області Іван Федоров під час презентації проекту бюджету регіону для журналістів.

У проекті бюджету на наступний рік запланована сума на ремонт дорожнього покриття в розмірі 899 мільйонів гривень. У порівнянні з минулим роком ця сума збільшилася на 300 мільйонів гривень, які виділять з державного Дорожнього фонду. Всі ці кошти будуть в розпорядженні держпідприємства «Місцеві дороги Запорізької області».

Потрібно відзначити, що загальна сума фінансування, спрямованого на ремонт всієї дорожньої інфраструктури регіону набагато більше. Ремонтами і експлуатаційним утриманням доріг державного значення (траси, наприклад, ділянка магістралі «Харків – Сімферополь») займається Служба автомобільних доріг Запорізької області. Дороги всередині міст і інших населених пунктів ремонтують за рахунок місцевих бюджетів. Решта дорожні шляхи місцевого значення знаходяться під управлінням обласної адміністрації.

Іван Федоров повідомив, що протягом двох тижнів буде підготовлено інформацію з переліком всіх доріг Запорізької області, на яких в 2020-му році будуть проведені ремонтні роботи.


Читайте также: В Запорожье на площади Фестивальной откроют каток: он будет работать всю зиму

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

0