USD: EUR:
... в Запорожье
Ситуація критична: люди не можуть дістати ліки на тимчасово окупованій території Запорізької області

Ситуація критична: люди не можуть дістати ліки на тимчасово окупованій території Запорізької області

Ситуація у тимчасово окупованому Енергодарі не покращується. Гуманітарна ситуація у місті особливо складна. З вересня минулого року російські загарбники не пропустили жодного гуманітарного вантажу на тимчасово окуповану територію.

Про це повідомив в ефірі 5 каналу міський голова Енергодару Дмитро Орлов.

«З ліками особливо критична ситуація, бо є певна категорія людей, які потребують специфічних ліків, а їх немає. Ті ліки, які є, вони не якісні й люди скаржаться, що вони не допомагають ні від тиску, ні від специфічних хвороб», — сказав Дмитро Орлов.

Щодо загальної ситуації в місті, то за словами міського голови, вона залишається складною. Ризик загриміти на підвалі є у кожного, хто стикається з окупантами на вулиці та не має паспорта рф.

Ворожої важкої техніки в місті немає, її фактично і не було, тому що місто невелике і забудоване багатоповерхівками.

«По навколишніх селах – так, техніка є. Періодично є певні переміщення. Є певні переміщення на території атомної станції. Але окупанти «окопалися» на атомній і використовують технологічні приміщення для того, щоб убезпечити себе, бо розуміють, що Збройні сили України в жодному разі не атакуватимуть найбільшу атомну станцію Європи. Вони фактично там і днюють, і ночують, і влаштовують склади з боєприпасами», — сказав мер Енергодару.

Дозвіл на переміщення людей й обмеження маршрутів: в Запорізькій області загарбники посилюють тиск на місцеве населення.


Читайте також:

Збирають списки дітей та планують вивозити награбоване: що зараз відбувається в окупованому Бердянську.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0