USD: EUR:
... в Запорожье
Сила допомоги однієї людини: Фонд Ріната Ахметова підводить підсумки роботи за 15 років і відкриває унікальний Музей

Сила допомоги однієї людини: Фонд Ріната Ахметова підводить підсумки роботи за 15 років і відкриває унікальний Музей

Фонд Ріната Ахметова 23 червня підводить підсумки своєї роботи за 15 років, а також проведе grand opening проєкту «Голоси Мирних. Музей Фонду Ріната Ахметова».

Сьогодні Фонд – наймасштабніша приватна благодійна організація країни. Про його роботу знає переважна більшість українців.

– Фонд Ріната Ахметова – найбільший приватний благодійний Фонд України, який за 15 років роботи допоміг вижити 5 мільйонам людей. Це роки системної комплексної благодійності, яка приводить до позитивних змін у суспільстві та формує великі тренди. З 2005 року за особистим рішенням Засновника, Ріната Ахметова, Фонд реалізує проєкти національного рівня, спрямовані на допомогу людям і боротьбу з соціальними проблемами. Використовуючи свої досягнення і світовий досвід благодійництва, Фонд створює можливості для всього суспільства стати кращим і жити краще заради майбутнього, – розповіла Наталя Ємченко, член Наглядової Ради Фонду.

За її словами, за роки роботи Фонд Ріната Ахметова досяг безпрецедентних результатів, які не мають аналогів в Україні. В його активі – проєкти і програми у сфері гуманітарної допомоги, медицини і соціального розвитку, подолання сирітства та популяризації сімейних форм виховання.

До участі в підсумковому заході запрошені представники держави, міжнародних організацій, дипломати та експерти. Гостям будуть представлені головні досягнення Фонду Ріната Ахметова за 15 років, а також розповіді людей, які були свідками того, на що здатна сила допомоги однієї людини. Крім того, Фонд Ріната Ахметова проведе Міжнародний благодійний форум (charity-форум), де як трендсеттер багатьох соціальних змін поділиться величезним напрацьованим досвідом благодійності.

Також під час підсумкового заходу Фонд проведе grand opening проєкту «Голоси Мирних. Музей Фонду Ріната Ахметова». Це безпрецедентний онлайн-музей, який уперше в Україні об’єктивно і повно документує історії мирних жителів, постраждалих у результаті збройного конфлікту на Донбасі. Це простір, в якому Мирні вперше можуть відкрито розповісти свою особисту історію і таким чином звільнитися від тягаря мовчання. Музей – джерело правдивих історій, розказаних від першої особи, власними голосами людей, які пройшли через жахи збройного конфлікту.

– Музей – це вікно, в яке може заглянути світове співтовариство, щоб зрозуміти мирних жителів Донбасу і скласти справедливе уявлення про збройний конфлікт, який сьомий рік гримить у самому серці Європи. Історії та зібрані матеріали – це унікальна база для істориків, дослідників, журналістів, а також – для написання книг, створення документальних, художніх фільмів та інших проєктів, які допоможуть зберегти історію, як вона є, – зазначила Наталія Ємченко.

Ви також можете стати безпосереднім учасником підсумкового заходу та презентації Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова. Для цього необхідно лише пройти за посиланням: https://civilvoicesmuseum.org/

0