USD: EUR:
... в Запорожье
Сесія Запорізької обласної ради в обличчях - ФОТО

Сесія Запорізької обласної ради в обличчях - ФОТО

Сьогодні, 12 червня, депутати Запорізької обласної ради зібралися на друге пленарне засідання двадцять дев’ятого сесії.

На продовженні березневої сесії ледь вистачило кворуму: всього зібралося 43 депутати з 84 можливих.

Перед початком сесії депутати вшанували пам’ять ветерана полку «Азов» Ігоря Прозапас. Також вже екс-губернатор Констянтин Бриль подякував за плідну співпрацю чиновників адміністрації, облради та депутатів.

Народним обранцям залишилося розглянути з минулого засідання тільки шість питань з основного порядку денного. Депутати встигли закінчити голосувати всі питання всього лише за 45 хвилин.

Так, на сесії депутати прийняли технічні зміни в підготовці проектів рішень, затвердили свої звіти перед виборцями за минулий рік, але не закрили комунальний заклад «Обласна туберкульозна лікарня», через приєднання її до обласного протитуберкульозного клінічного диспансеру.

В ході голосування депутати провалили зміни в порядок адресної допомоги і не дозволили видавати гроші переселенцям, також місцеві політики не захотіли в черговий раз закріпити колегу Артура Гатунка за двома районами міста і не підтримали ідею проводити перестановку всередині комісії з контролю за роботою і освоєння бюджетних коштів департаментом капітального будівництва.

0