USD: EUR:
... в Запорожье
Сесія Запорізької міської ради в обличчях - ФОТО

Сесія Запорізької міської ради в обличчях - ФОТО

Сьогодні, 26 червня, депутати Запорізької міської ради зібралися на сорок першу сесію, щоб розглянути 64 питання з основного та додаткового порядку денного.

Перед початком роботи депутатів стало відомо про вихід запорізького кіборга В’ячеслава Зайцева з фракції БПП «Солідарність».

Відповідну заяву зачитав мер міста Володимир Буряк на сесії.

Ветеран АТО В’ячеслав Зайцев в даний час завідує науковою бібліотекою та архівом в Національному заповіднику «Хортиця». Не так давно стало відомо, що Зайцев виявив бажання балотуватися в нардепи разом з командою Святослава Вакарчука «Голос» по одному з округів.

Також на сесії депутат Михайло Прасол вирішив використовувати сесійний зал «по максимуму» і приніс агітаційні матеріали – брелоки та буклети, хоча в регламенті агітація в сесійну залі не допускається.

Що ж стосується питань з порядку денного, то сьогодні депутати мають внести зміни в програму ЖКГ і дати «добро» на співфінансування ремонтів в 94 багатоквартирних будинках. Крім цього на сесії планують внести зміни в громадський бюджет, схвалити кредит на 600 мільйонів гривень у двох державних банків на покриття дефіциту бюджету, розглянути питання про повернення трамваїв у Заводському районі міста, профінансувати технічну підтримку і обслуговування комп’ютерних програм «Курс.Школа». Ще на сесії хочуть виділити відсутні 185 тисяч гривень на проектну документацію по реконструкції сезонного спортивного табору «Авангард».

Наостанок депутати затвердять ряд земельних питань та матеріальну допомогу городянам.

Детально дізнатися як проходить сесія міськради можно з нашого фоторепортажу.

1

Про вихід запорізького кіборга В’ячеслава Зайцева з фракції БПП «Солідарність»2019-06-26 19:18:45
Крысы (простите, киборги) бегут с корабля. Вячеслав Зайцев (погоняло "Контуженый") известный укронацист - мародёр, прожжённый проходимец из племени майданного сброда, не имеющий ни малейшего представления ни о добропорядочности, ни вообще о морали и нравственности. Злобно и напористо выступал за снос памятников советской эпохи, продемонстрировав своё гнилое нутро подлеца и негодяя. Навязчивую идею о переименовании улицы запорожский "киборг", депутат горсовета Вячеслав Зайцев истерично озвучивал еще в 2016 году. Малообразован, морально - нравственный и культурный уровень не выдерживают никакой критики. IQ порядка 70. Напористый хам и наглец. Прекрасно чувствует себя в своей любимой стихии цинизма и беспринципности.