USD: EUR:
... в Запорожье
Сім'я депутата сільради намагається через суд пролонгувати договір оренди землі

Сім'я депутата сільради намагається через суд пролонгувати договір оренди землі

Господарський суд Запорізької області розглядає позов фермерського господарства «Лучисте 2А» до обласного Госгеокадастру з вимогою визнати пролонгованим договір оренди землі. Про це повідомляється в реєстрі судових рішень.

Як виявилося, мова йде про земельну ділянку площею в 48,6 га, розташовану в межах Веселівської сільської об’єднаної територіальної громади. У 2007 році цю землю взяло в оренду фермерське господарство «Лучисте 2А» на чолі з її директором Ігорем Ларченко. Фермер тут висаджував ячмінь, пшеницю та соняшник, і за його словами завжди справно платив оренду.

У зв’язку з цим фермер вирішив, що по закінченню терміну дії оренди, так як він в повній мірі виконував покладені зобов’язання, то він має право претендувати на пролонгацію.

У залі суду адвокат позивача просив замінити відповідача з управління Госгеокадастру на Веселівську сільраду. В якості аргументації було приведено те, що Веселівська громада в минулому році отримала від Госгеокадастра в комунальну власність обіцяні 2583 гектар землі і зараз фактичним її власником є ​​Веселівська сільрада. Суд постановив зробити сільраду співвідповідачем.

Також відомо, що заявник вказував на те, що дії чиновників Госгеокадастра, які не хочуть продовжувати оренду землі є незаконними і навіть суперечить «моральним нормам».

Одночасно з цим відомо, що депутатом Веселівської сільської ради є син позивача Марк Ларченко. Він же значиться власником другого фермерського господарства «Лучисте», розташованого за тією ж адресою.

Відомо, що не так давно справа, яка розглядається в суді чотири місяці, була повторно надана на розгляд нової колегії суддів. Перше підготовче засідання відбудеться через місяць.

1

Адвокат2019-07-07 20:05:02
Решает только Верховный суд.