USD: EUR:
... в Запорожье
Селяться в підвалах й займають цокольні приміщення: у Запорізькій області ворог продовжує прикриватися мирним населенням

Селяться в підвалах й займають цокольні приміщення: у Запорізькій області ворог продовжує прикриватися мирним населенням

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області російські військові продовжують використовувати мирних мешканців у якості «живого щита». Зокрема у Токмаку ворог селиться в будинках з людьми.

Про це повідомив Іван Федоров, міський голова Мелітополя.

У тимчасово окупованому Токмаку російські військові почали селитися в підвалах багатоквартирних будинків. Займають загарбники й цокольні приміщення.

Для того, щоб знайти вільні квадратні метри в будинках військові вимагають, щоб люди відкривати всі підвали багатоповерхівок й вони дивились, де можна заселитися.

«Якщо раніше окупанти «перебирали» пустими квартирами, то зараз займають будь-яке житло», — пише Іван Федоров, міський голова Мелітополя.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», у тимчасово окупованому Токмаку псевдовлада не виділяє гроші на відновлення будинків місцевому населенню. Російські окупаційні війська грабують будинки людей, залишаючи по собі тільки сміття. 

На Запорізькому напрямку прикордонники «приземлили» одразу декілька ворожих дронів, — ФОТО.


Читайте також:

Російські військові завдали удари по житловим кварталам у Запорізькій області.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0