USD: EUR:
... в Запорожье
Сьогодні в Запоріжжі вводять посилену комендантську годину

Сьогодні в Запоріжжі вводять посилену комендантську годину

Сьогодні, 2 квітня, Запоріжжя починається тривала комендантська година.

Про це повідомляють у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Комендантська година розпочнеться сьогодні о 20:00 та завершиться у понеділок, 4 квітня, о 5:00.

Задля посилення правопорядку та збереження безпеки громадян, на цих вихідних знову введено довгу комендантську годину. Цей захід є необхідним в умовах активної воєнної фази агресії російської федерації проти України.

Правоохоронці закликають жителів міста дотримуватись діючих обмежень.

Під час комендантської години заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях, якщо ви не є працівниками критичної інфраструктури. Для цього у вас має бути спеціальна перепустка, видана Запорізькою обласною військовою адміністрацією.

Єдине виключення, яке може бути допустимим – це слідування осіб до укриттів під час сигналу сирени. У такому випадку громадянам необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу.

Особи, які перебувають на вулицях в заборонений час, можуть вважатися членами диверсійно-розвідувальних груп. У таких випадках, поліцейські, військовослужбовці та працівники тероборони, які здійснюють патрулювання міста, мають право затримати людину та перевірити в неї документи. Здійснити огляд на предмет виявлення заборонених речей, холодної зброї тощо.

Якщо ви переміщуєтесь на автомобілі, комендантський патруль може зупинити транспортний засіб, перевірити салон автотранспорту, наявний вантаж та особисті речі затриманої особи.

Слід зауважити, що у разі будь-якого опору правоохоронці можуть застосувати фізичну силу або спецзасоби відносно особи. А в подальшому передати правопорушника до місцевого відділу поліції для з’ясування причин перебування у громадському місці у заборонений час.

Поліція з розумінням ставиться до власників домашніх тварин і необхідності вигулу собак. У такому випадку обов’язково майте при собі паспорт. Посвідчення особи – важливе, адже вашу особу одразу ідентифікують і це зніме будь-які підозри. Що стосується улюбленців, то варто гуляти поблизу вашого будинку у світлу пору дня, а час прогулянки необхідно скоротити максимально. 

Просимо з розумінням поставитися до введених обмежень. Такі заходи вимушені та обов’язкові, адже спрямовані на безпеку жителів регіону.

Стрілянина та світлошумові гранати: у центрі Енергодара окупанти розігнали мирний мітинг, – ВІДЕО


Читайте також:

Чотири «Гради», шість броневиків, танк, автотехніка та особовий склад: втрати рашистських окупантів у Запорізькій області за 1 квітня

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0