USD: EUR:
... в Запорожье
Сьогодні у Запоріжжі відбудеться засідання міської ради: які питання будуть розглядати

Сьогодні у Запоріжжі відбудеться засідання міської ради: які питання будуть розглядати

Сьогодні, 22 грудня, відбудеться засідання Запорізької міської ради, під час якого планують прийняти бюджет міста на 2022 рік та низку бюджетних програм.

Про це повідомляють у міськраді.

Більшість проектів, які планують розглянути на сесії міської ради, пов’язана з затвердженням бюджету Запоріжжя та міських бюджетних програм на 2022 рік, якими передбачене фінансування освіти, охорони здоров’я, програм соціального захисту, ЖКГ, ремонту доріг та тротуарів, благоустрою зон відпочинку та інше.

На сесії планується прийняти рішення про розробку Стратегії розвитку Запоріжжя на період до 2030 року, яка має визначити пріоритети розвитку нашого міста на найближчі роки. Після розробки її має також затвердити сесія міської ради.

Окрім вже традиційних бюджетних програм, які затверджуються щороку, на 2022 рік пропонується прийняти низку нових, спрямованих на вирішення важливих для запоріжців питань. Зокрема щодо ремонту внутрішньоквартальної зливової каналізації, знесення аварійних тополь та висадження на їх місці нових дерев. Планується затвердити і міську програму «Здорова Україна». Вона передбачає реконструкцію 70 спортивних майданчиків за період 2022-2026 років.

Також на сесії депутатам пропонують проголосувати рішення про підтримку реалізації проєкту реконструкції Центральних очисних споруд №1 із залученням кредитних та грантових ресурсів Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO) та за підтримки програми Данського агентства міжнародного співробітництва.

Окрім того, депутатам пропонують включити до міської програми розвитку галузі охорони здоров’я питання щодо оснащення приймально-діагностичних відділень запорізьких лікарень, реконструйованих у рамках програми «Велике будівництво» сучасним медичним обладнанням.

Засідання міської ради розпочнеться сьогодні, об 11 годині.

У запорізькій «Дубовці» побудують сучасний легкоатлетичний стадіон з гімнастичними залами


Читайте також:

В одному з районів Запоріжжя на місці пустиря з’явиться новий сквер

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0