USD: EUR:
... в Запорожье
СБУ повідомила про підозру мешканці Запорізької області, яку окупанти призначили «старостою» села

СБУ повідомила про підозру мешканці Запорізької області, яку окупанти призначили «старостою» села

СБУ повідомила про підозру старості села Дунаївка так званої «Александровской сельской администрации Мелитопольского района».

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація з посиланням на СБУ.

Мешканка Мелітопольського району була призначена окупантами старостою села. На «посаді» вона сприяє діяльності окупаційної влади, бере участь в організації пропагандистських акцій, на яких агітує підтримувати РФ.

Вона впроваджувала російські програми соціально-економічного функціонування підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності Олександрівської ОТГ, а також примушує підприємців до перереєстрації бізнесу за законодавством РФ.

Також проводила бесіди з педагогами, медичними та соцпрацівниками й примушувала до співпраці з окупаційною владою, використовуючи психологічний тиск.

Окрім цього, збирала інформацію щодо орендарів земельних ділянок та будинків для проведення «націоналізації», ініціювала перейменування вулиць та населених пунктів на назви, пов’язані з комуністичним режимом.

ЇЇ дії кваліфікували за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (Добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади).

Після удару по селу Запорізького району пошкоджено 107 квартир та 33 будинки: люди ще не отримали допомогу, — ФОТО, ВІДЕО


Читайте також:

Били з авіації та артилерії: наслідки ворожих обстрілів Запорізької області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0