USD: EUR:
... в Запорожье
​​СБУ повідомила про підозру очільницям «департамента образования рф» на Запоріжжі, які змушують вихваляти кремль у місцевих школах

​​СБУ повідомила про підозру очільницям «департамента образования рф» на Запоріжжі, які змушують вихваляти кремль у місцевих школах

Дві колишні чиновниці освітньої галузі добровільно вступили до створеного окупантами «департамента образования» у Токмаку.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Перебуваючи на керівних «посадах», колаборантки сприяли поширенню окупаційного режиму через місцеві школи. Для цього закликали вчителів повертатися на «робочі місця» і викладати навчальну програму за російськими підручниками і прокремлівськими «методичками».

У разі незгоди пособниці окупантів погрожували освітянам «наслідками» у вигляді незаконних переслідувань. Для залякування і доведення своїх вимог жінки організовували так звані «общественные собрания», де публічно агітували за підтримку росії та виправдовували її злочини.

У разі переходу на бік ворога колаборантки «гарантували» виплату російських «зарплат» і лояльне ставлення місцевого «районо».

Зловмисницями є колишня керівниця відділу освіти Токмацької міської ради та її заступниця. На початку повномасштабної війни вони підтримали окупантів та вступили до їх «адміністрації». Наразі вони перебувають на захопленій території області.

Зрадницям заочно повідомили про підозру за ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 111-2 (умисні дії, спрямовані на допомогу державі-агресору (пособництво) та окупаційній адміністрації держави-агресора, шляхом реалізації чи підтримки рішень та дій держави-агресора та окупаційної адміністрації держави-агресора, вчинені за попередньою змовою групою осіб) КК України.

Окупанти вкотре обстріляли домівки жителів Василівського та Пологовського райони, – ФОТО


Читайте також:

Кількість загиблих у Вільнянську під Запоріжжям зросла до 10, троє з них – діти, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0