USD: EUR:
... в Запорожье
СБУ повідомила про підозру «міністрам» окупаційних адміністрацій захоплених територій Запорізької області

СБУ повідомила про підозру «міністрам» окупаційних адміністрацій захоплених територій Запорізької області

Служба безпеки України задокументувала злочинну діяльність двох керівників тимчасово окупованих районів Запоріжжя. За результатами слідчих дій повідомлено про підозру так званим «міністру фінансів» та заступнику «міністра культури, спорту та туризму військово–цивільної адміністрації Запорізької області».

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Однією із зловмисників є мешканка Донеччини, яка з 2015 року працювала у так званому «міністерстві фінансів днр». У травні минулого року за вказівкою кремлівських кураторів її призначили начальником «головного управління фінансів, майнових та земельних відносин військово–цивільної адміністрації  Запорізької області». Після створення, на тимчасово окупованих територіях так званих «міністерств», її було  підвищено до керівника відомства.

На цих «посадах» вона виконувала завдання кремля щодо переналаштування фінансової системи регіону під стандарти країни-агресора. Саме за її наказом на тимчасово окупованих територіях Запорізької області організовано введення в обіг російського рубля та заборони гривні.

Ще одним колаборантом є колишній директор спортивної школи Мелітополя, який з початком вторгнення підтримав окупаційну владу та пішов на співпрацю. З початку його обуло призначено на посаду директора «департаменту культури, спорту і молоді військово – цивільної адміністрації Запорізької області», а згодом заступником у новоствореному псевдооргані «міністерстві культури, спорту і туризму».

У цьому «кріслі» виконує завдання кремлівського режиму щодо переформатування галузі регіону під стандарти рф.

Він особисто проводив зібрання серед працівників навчальних закладів, зокрема зі спортивними тренерами, під час яких схиляв учасників до співпраці з представниками держави-агресора. Також спілкувався з батьками учнів щодо відновлення роботи секцій, проведення спортивних змагань та організації навчання у спортивних школах за навчальною програмою рф.

Бажаючи проявити себе на новій посаді, та для  створення позитивного образу «русского мира», з нагоди дня прапора росії, організував проведення спортивних змагань за участі представників союзу змішаних єдиноборств.

Слідчі СБУ повідомили обом зрадникам про підозру. Наразі обидва зловмисники переховуються на тимчасово окупованій території півдня України. Однак, СБУ знає про місця їх перебування і проводить заходи для притягнення до відповідальності.

СБУ повідомила про підозру колаборантці, яка організовувала псевдореферендум у Розівці Запорізької області


Читайте також:

Директора КП «Запоріжринок» підозрюють у розтраті бюджетних коштів та систематичному хабарництві

У Запоріжжі псевдоволонтер ошукав дружину безвісти зниклого бійця ЗСУ, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0