USD: EUR:
... в Запорожье
СБУ розслідує справу з приводу ймовірної підготовки диверсії працівниками запорізького підприємства

СБУ розслідує справу з приводу ймовірної підготовки диверсії працівниками запорізького підприємства

Служба безпеки України здійснює досудове розслідування у справі про можливу підготовку диверсії та державної зради на підприємстві «Мотор Січ».

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на запит до СБУ.

Крім того, згідно з повідомленням СБУ, розслідування стосується ймовірного постачання продукції заводу представникам Росії.

«Здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочинів, передбачених частинами 1 статті 14 статті, статті 113 та частини 1 статті 111 Кримінального кодексу України, а саме за фактом готування до вчинення диверсії – дій, спрямованих на зруйнування акціонерного товариства «Мотор Січ» як об’єкта, який має важливе народногосподарське та оборонне значення, а також надання представниками АТ «Мотор Січ» допомоги Російської Федерації в проведенні підривної діяльності проти України шляхом постачання продукції військового призначення та подвійного використання», – йдеться в документі.

Інших деталей відомство не розголошує, посилаючись на норми Кримінально-процесуального кодексу щодо недопустимості розголошення даних оперативно-розшукової діяльності та досудового розслідування.

Читайте також: 800 тисяч кредиту – анульовано, а все майно – у співмешканки: що декларує запорізький «слуга народу» Роман Соха

2

Завхоз-322019-09-07 13:17:11
США произвели смену У-краинской колониальной администрации и проделали это с наивысшей для себя выгодой. Не будем забывать, что прежняя колониальная администрация не выполнила три немаловажных пункта: - полномасштабная война с Россией не начата; - глобальная приватизация остатков некогда советской республики в пользу американских и европейских корпораций не проведена; - мораторий на продажу украинской земли не снят. При этом надо учитывать основной интерес США – максимально обострить конфликт Украины с Россией через войну, которую Украина обязательно проиграет, но добавит пару очков гаснущему американскому гегемонизму. Как театр невозможен без актеров, а цирк без клоунов, так и украинская политика невозможна без «героїв» и «зрадників». В заговорщиках-диверсантах оказался весь трудовой коллектив нашего "Мотора", который упорно и старательно ведёт "приготування до вчинення диверсії – дій, спрямованих на зруйнування акціонерного товариства «Мотор Січ» .
Тарас2019-09-05 20:04:31
Сами же и проводят "дії, спрямовані на зруйнування акціонерного товариства «Мотор Січ»"