USD: EUR:
... в Запорожье
СБУ припинила діяльність хакерів, які вкрали майже 200 тисяч гривень у запорізької

СБУ припинила діяльність хакерів, які вкрали майже 200 тисяч гривень у запорізької "Укрпошти"

Служба безпеки України викрила організаторів хакерського межрегіонального угрупування, яке крало гроші держпідприємств.

Організаторами угрупування були двоє громадян України з Одеської та Дніпропетровської областей. Хакери знаходили уразливості в роботі систем електронних грошових переказів держустанов та під виглядом тестування програмного забезпечення нібито за завданням «головного офісу», вони змушували посадовців розкривати їм необхідні дані для доступу до обчислювальної техніки та рахунків у міжнародних електронних платіжних системах.

Викрадені кошти зловмисники переводили на рахунки підставних осіб та привласнювали. Співробітники СБУ, зокрема, встановили причетність хакерів до викрадання у жовтні 2019 року майже 200 тисяч гривень запорізької філії «Укрпошти».

Під час обшуків за місцями проживання організаторів правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони та флеш накопичувачі з інформацією, яка підтверджує проведення незаконних операцій.

Наразі вирішується питання щодо здійснення трьом зловмисникам повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно–обчислюваних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Читайте також: У Запоріжжі затримали автокрадіїв, — ФОТО

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

0