USD: EUR:
... в Запорожье
З України намагалися вивезти елітний автопарк, зброю і антикваріат президента запорізького заводу «Мотор Січ», – ФОТО

З України намагалися вивезти елітний автопарк, зброю і антикваріат президента запорізького заводу «Мотор Січ», – ФОТО

Служба безпеки запобігла вивезенню з України активів президента АТ «Мотор Січ» – елітного автопарку, зброї і антикваріату – на сотні мільйонів гривень.

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Майно намагалися приховано вивезти з України, щоб уникнути його арешту у межах кримінального провадження. Серед вилученого – раритетні автомобілі та вогнепальна зброя, а також скіфське золото і предмети античних часів та Київської Русі.

Як вже писав «Перший Запорізький», контррозвідка та слідчі СБУ затримали президента АТ «Мотор Січ» та керівника одного із департаментів підприємства у жовтні цього року. За даними слідства, керівництво заводу у Запоріжжі налагодило транснаціональні канали незаконного постачання оптових партій українських авіадвигунів до російської федерації. Наразі триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин злочинної діяльності та притягнення до відповідальності винних осіб.

Учасниками оборудки виявились декілька керівників структурних підрозділів заводу, які намагались сховати майно свого очільника на території підконтрольних комерційних структур. У подальшому посадовці планували нелегально вивезти «активи» за межі нашої держави. Контррозвідники та слідчі СБУ своєчасно встановили місцезнаходження цих схованок та їх організаторів.

Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили:

  • 7 елітних автомобілів, у тому числі 4 раритетних;
  • катер;
  • три мисливські рушниці і гвинтівку;
  • велику кількість предметів старовини народів Європи.

Усе майно направлено на експертизу. Тривають заходи з накладення на нього арешту.

Крім того, СБУ викрила інших представників найближчого оточення президента підприємства, які схиляли працівників заводу до збору підписів під «колективним зверненням» щодо пом’якшення міри запобіжного заходу для їхнього керівника. Для цього застосовували до людей психологічний тиск, погрожуючи звільненням і подальшими «наслідками».

СБУ арештувала майно президента «Мотор Січі» Богуслаєва на майже 1 млрд грн


Читайте також:

«Мотор Січ», «Запоріжтрансформатор» та ще три підприємства переходять у власність держави

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0