USD: EUR:
... в Запорожье
З 1 червня в Запоріжжі змінюються правила вивезення сміття з приватного сектора

З 1 червня в Запоріжжі змінюються правила вивезення сміття з приватного сектора

Зокрема змінять колір пакетів для вивозу сміття, щоб уникнути спекуляцій.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької міськради.

Протягом трьох попередніх років жителі будинків приватного сектора використовували зелені пакети для вивозу сміття, які прийшли на зміну червоним. З 1 червня колір пакетів змінюється на жовтий, і мішки іншого кольору вивозитися не будуть.

У «Вельтум-Запоріжжя» пояснили, що зміни вводять, щоб уникнути спекуляцій, адже багато запоріжців намагаються перепродати фірмову тару, отримуючи за це прибуток. У зв’язку з чим, колір пакетів періодично змінюють.

Нагадаємо, в Запоріжжі співробітники СБУ викрили старшого слідчого одного з відділів регіонального управління поліції, який організував наркопритон. Він не тільки виготовляв і продавав наркотичні засоби, а й надавав умови для їх вживання. Зараз вирішується питання про оголошення затриманому про підозру і обрання запобіжного заходу.

Читайте також:

У Запоріжжі на новому мосту між Хортицею та Бабуркою почали бетонувати проїзну частину, – ФОТО

У Запорізькій області з маршрутки на ходу випала пасажирка

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

Ганна2021-05-18 22:22:52
Мешкаємо у приватному секторі. Сміття на встановлену норму пакетів на 4х чоловік НІКОЛИ не набирається. Листя - у компост, залишки їжі -на добриво, старий одяг -на підв'язування рослин, у пластику намагаємося купувати дуже рідко, як виняток... Куди дівати пакети, які регулярно купуємо?