USD: EUR:
... в Запорожье
Запорожский предприниматель заплатит штраф за

Запорожский предприниматель заплатит штраф за "кричащую" рекламу на проспекте Соборном

Работники инспекции по благоустройству наложили штраф на предпринимателя, который занимается мебельным и матрасным бизнесом.

В доме по адресу проспект Соборный, 133 расположен магазин, реклама которого нарушает «Код города». Поэтому инспекция по благоустройству выписала протокол об административном правонарушении за размещение рекламной конструкции без оформления соответствующих разрешительных документов.


Читайте также:

Еще два района Запорожской области перевели в «желтый» карантинный уровень

Разруха и бесхозяйственность «Дубовой рощи»: во что превратился главный парк Запорожья

Пoлучaйте нoвoсти быстрее с пoмoщью нaшегo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Пoдписывaйтесь нa «Первый Зaпoрoжский» в Instagram!

16

Шевченко2020-10-29 07:07:58
Дурак, мова існує тільки в одній країні, а русский распространен везде.
Для горожанин2020-10-20 17:31:512020-10-27 12:46:43
Вчи українську
сервер2020-10-26 15:20:20
Де таке гімно, як оцей андрійко існує?
для Андрія2020-10-24 09:55:25
Андрій, ви своєю " культурою спілкування "показали повною мірою , хто такі ви і подібні вам" патріоти " України в лапках . Під маскою "патріотизму" у вас бажання розвалити Україну, насаджувати ворожнечу і принижувати тих, хто не згоден з вашою думкою. Для Запоріжжя та України чим менше таких, тим краще . А в ідеалі-любіть Запоріжжя та Україну здалеку.
Андрій2020-10-22 17:45:27
Ну і ніхто з коментуючих тварин, що накинулися на мене, жодного разу не написали щось змістовного та не спростували жодної мої тези щодо українофобів та совколюбів, і це все видає) Тому можна зробити висновок, що я все ж правий, а ви просто любите жерти гівно з телевізора і жити у власно створеній бульбашці, називати всіх патріотів та україномовних громадян фашистами та сміттям, і продовжуєте дрочити на совок)
Андрій2020-10-22 17:32:57
Відповідь до ЗП та інших рускочєлюстних, що усюди бачать фашистів. Я переїхав в інше місто, а не країну. Але знаєш, краще вже жити закордоном, і звідти допомагати Україні, аніж жити разом з таким токсичним та ненавидящими все стадом, як ви) І я в жодному своєму коментарі нічого поганого не казав про мою країну, лише про таких людей як ви, що проживають в ній і псують життя нормальним людям.
Сивому2020-10-22 17:12:53
Не-а. Он атипичный. Он просто из тех, кто срет на свою Родину, моя унитазы за границей.
Сивый мерин2020-10-22 10:38:15
Украинские националисты ненавидят и винят всех, а особенно русских, за своё ничтожество, за свою никчемность, за своё убожество, за своё подленькое и гнусное естество и как всякие ничтожества стремятся возвыситься за счёт унижения других. Подтверждение этого – идиотские комментарии нацика "Андрея" - типичного представителя "свидомого" майданного сброда, наглядно демонстрирующего невежество, бескультурье, безграничную глупость и идиотизм вырождающейся нации. http://antifashist.com/images/jimg/b/bcf4ca9e154b033a98a5c088e4bb5821.jpg . . . . . . . . . «Активисты» принимают решение о демонтаже неугодной им вывески.
ЗП2020-10-22 09:06:47
андрій, пошел на..., рогуль-емігрант. Кохаеш нэньку на відстані?
Андрій2020-10-22 05:18:40
Не соромно казати що саме?) Що в ЗП проживає суцільна вата та прихильники руского міра? Що тут люблять усе совково російське і ненавидять Україну? Так це ж все правда! Для цього треба просто почитати коментарі під цією новиною. Навіть україномовна Ганна верзе щось про якогос сороса тощо. Схиблені, вчіться думати головою, а не телевізором. Дякувати богові, що випала можливість втікти з цього жахливого міста і цих жахливих людей
Ганна2020-10-21 16:32:29
Андрійко, а тобі не соромно, таке казати живучі на Україні? Ти такий захисник, що зробив, щоб наши діти не були заробітчанами, не хворіли, робили на землі, та будували нашу Неньку і думали, думали, думали. Ти сопель сороса, смієш, щось висерувати?
Олег2020-10-21 07:47:07
Андрей, держи ... бодрей. От злобы, ты не спал всю ночь. Вот ты и тебе подобные, ее и развалили.
Андрій2020-10-21 04:56:43
Адресую моє повідомлення до так званого "горожаніна". А не соромно тобі таке казати живучі в Україні? Сепарський висерень. Що тобі, що твоєму дружку вище тільки б зруйнувати Україну та піднасрати комусь, на інше мізків не вистачить, а ви ще й розмножуєтеся якимось чином. Надія тільки на те, що з часом таких стане менше
Місцевий2020-10-20 22:18:24
А нє пошол би ти в товщину, муділа? Вчи українську, будеш розуміти мову своїх господарів, собака сутула:)
Аксакал2020-10-20 20:25:16
Нынешние ненавидят красный цвет. Под красным флагом построено ВСЁ Запорожье. Нынешние уничтожают Запорожье. Красное их раздражает. Вдруг, как 100 лет назад, попрут их?
горожанин2020-10-20 17:31:51
Матраци? У нас таких слов нет. Пусть учит русский.