USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізька торгово-промислова палата запустила інформаційну платформу для підтримки місцевого бізнесу

Запорізька торгово-промислова палата запустила інформаційну платформу для підтримки місцевого бізнесу

Запорізька торгово-промислова палата повідомляє про запуск нового веб-сайту – інформаційної платформи PRO_Business.

Робота над проєктом розпочалася ще минулого року, але зараз він став ще актуальнішим, адже створює додаткові можливості для запорізьких компаній в умовах викликів воєнного часу.

Мета ініціативи – заявити про економічний потенціал Запорізького регіону і можливості виробників, а також надати підприємцям майданчик для міжнародної презентації.

Проєкт реалізується за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Спеціалізований онлайн-сервіс для запорізьких компаній вже доступний за адресою: catalog.cci.zp.ua.

Основний розділ сайту – двомовний каталог запорізьких компаній.   Наразі на онлайн-платформі представлені понад 600 підприємств області з різних галузей промисловості: машинобудівної, металургійної, легкої, харчової, агропромислової, поліграфічної, хімічної, сфери послуг, консалтингу.

Після технічної доробки на сайті є також розділи з комерційними пропозиціями, вакансіями, бізнес-новинами і аналітикою.

Платформа PRO_Business поширюватиметься не тільки в Україні, але й через систему палат за кордоном, що сьогодні активно допомагають Україні, бізнес-спільноті нашої країни. Також – під час зустрічей з іноземними делегаціями та потенційними партнерами. Загалом діє  понад 70-ти двосторонніх угод Запорізької ТПП з іншими палатами, асоціаціями, донорськими організаціями.

Як потрапити до каталогу запорізьких компаній?

Для розміщення інформації у каталозі потрібно заповнити форму (українською та англійською мовами), а також надати фотографії логотипу підприємства та продукції. Послуга є безкоштовною.

Форма для заповнення профілю підприємства доступна за посиланням: http://surl.li/ckfys

Не тільки онлайн

Інформаційна платформа не обмежується лише онлайн-майданчиком. У проєкті заплановані й інші корисні для бізнесу заходи. Зокрема, як вже писав «Перший Запорізький», у липні запорізькі підприємці, представники громадських організацій взяли участь у серії безкоштовних антикризових онлайн-консультацій на теми форс-мажорних обставин, податкового законодавства, експорту, фінансових ресурсів. У серпні відбулася серія тренінгів «Зростаємо професійно!» для молоді. Вже незабаром заплановано проведення «Ярмарку праці».

За більш детальною інформацією звертайтесь до Управління організаційної роботи та міжнародних відносин Запорізької торгово-промислової палати за тел. 050-484-11-97 або e-mail: oso@cci.zp.ua.


Читайте також:

Бізнес в умовах війни: з чим зіткнулися запорізькі підприємці та як їм допоможе досвід Європи

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0