USD: EUR:
... в Запорожье
Як обрати фітнес-браслет із крокоміром: інструкція від експертів Київстар

Як обрати фітнес-браслет із крокоміром: інструкція від експертів Київстар

Здоровий спосіб життя – світовий тренд останніх кількох років. Його активно підтримують виробники техніки, адже на продажах різних аксесуарів для спорту та здоров’я бренди заробляють величезні гроші. Одним з найбільш популярних гаджетів для людей, які контролюють свою фізичну активність, є фітнес-браслет з крокоміром.

Експерти офіційного інтернет-магазину Київстар пояснили, що для точного вибору гаджета, потрібно визначити свої потреби та шукати пристрій з потрібними технічними характеристиками. Вони підготували невелику інструкцію, яка допоможе вам зробити правильний вибір.

Вбудована функціональність

Перш за все необхідно розібратися, який саме функціонал вам необхідний у фітнес-браслеті. Сучасні наручні гаджети вміють:

  • підраховувати пройдені кроки і вимірювати відстань;
  • контролювати пульс власника;
  • розраховувати спалені за день калорії;
  • контролювати фази сну;
  • задавати цілі активностей, досягнення яких ви плануєте.

Крім контролю фізичного стану власника, деякі фітнес-трекери вміють отримувати повідомлення та дзвінки з телефону, керувати музикою, виконувати функцію будильника. Наявність тієї чи іншої опції буде впливати на вартість пристрою.

Дизайн та розмір

Зовнішній вигляд пристроїв різних брендів і лінійок має кардинальні відмінності. Загальноприйнятим форматом є дизайн браслета Xiaomi MI Band. Він являє собою невелику капсулу, вкладену в силіконовий ремінець. Такий форм-фактор має кілька плюсів:

  • не заважає під час занять спортом;
  • надійно фіксується на руці й не сповзає;
  • не створює дискомфорт під одягом.

Але в інтернет-магазині Київстар ми знайшли фітнес-трекери абсолютно різної форми: квадратні та круглі як годинники, широкі прямокутники та великі дизайнерські браслети. Усі ці моделі підходять людям, які не займаються активними видами спорту. Вони добре впораються із повсякденним підрахунком калорій, кроків та активності. А от під час занять будуть заважати виконувати вправи.

Якщо ви хочете отримати корисний аналітичний інструмент для серйозних фізичних навантажень – варто обирати компактні браслети, в яких вам буде зручно працювати.

Ціна та бренд

Вибір бренду також дуже важлива справа. Безперечним лідером у сегменті браслетів є компанія Xiaomi, що фактично стала початківцем даної групи техніки. У 2019 вийшло четверте покоління трекера MI Band, в якому з’явились кольоровий AMOLED дисплей, надійний захист від пилу та вологи, і ще десяток корисних функцій. І все це за ціни менше 1000 грн.

Конкурентом Xiaomi є Samsung Galaxy FitE, що має аналогічну вартість з MI Band4. Браслети дуже схожі не тільки зовні, але і функціонально, правда з деякими відмінностями. Перед покупкою обов’язково протестуйте апарати на своїй руці та оцінть, яким комфортніше користуватися. Якщо все подобається – можна приймати остаточне рішення. Вдалого вибору!

0