USD: EUR:
... в Запорожье
В Запорожье пьяная женщина предлагала патрульным 1000 гривен взятки, – ВИДЕО

В Запорожье пьяная женщина предлагала патрульным 1000 гривен взятки, – ВИДЕО

В воскресенье ночью, 2 декабря, жительница Запорожья предлагала полицейским взятку.

Об этом сообщают в патрульной полиции.

Правоохранители выехали на вызов в областную больницу. Медицинская сестра сообщила, что женщина в алкогольном состоянии нарушает общественный порядок в больнице.

48-летняя гражданка пришла в больницу навестить своего мужа – поздно ночью и в состоянии алкогольного опьянения. Женщине объяснили, что посещение в ночное время невозможно, а она начала ссору.

Патрульные успокоили женщину и вывели ее из медицинского учреждения.

Впрочем, женщина не успокаивалась и предложила патрульным 1000 гривен, чтобы ее впустили в помещение. Инспекторы неоднократно предупреждали об уголовной ответственности за такое деяние, но проигнорировав, женщина положила 1000 гривен под задний коврик салона служебного автомобиля.

На место инспекторы вызвали следственно-оперативную группу для дальнейшего выяснения обстоятельств.

Это нарушение попадает под квалификацию статьи 369 Уголовного кодекса Украины (предложение, обещание или предоставление неправомерной выгоды должностному лицу).

За надання хабаря — кримінальна відповідальність!

За надання неправомірної вигоди поліцейському — кримінальна відповідальністьУ неділю, близько опівночі, патрульні отримали виклик про хуліганство. Подія відбувалася в приймальні обласної лікарні.Прибувши на місце до патрульних звернулась медична сестра та повідомила, що жінка в алкогольному стані порушує громадський порядок у лікарні.Як вдалося з'ясувати інспекторам 48-річна громадянка, прийшла до лікарні навідати свого чоловіка. Персонал медичного закладу пояснив жінці, що відвідування в нічний час не можливо. Відповідь громадянці не сподобалась і вона почала голосно сваритись.Патрульні заспокоїли жінку та вивели з мед.закладу. В ході подальшого спілкування, громадянка запропонувала патрульним неправомірну вигоду, аби її впустили до приміщення. Інспектори неодноразово попереджали про кримінальну відповідальність за таке діяння, але проігнорувавши, жінка поклала 1000 гривень під задній килимок салону службового автомобіля.На місце інспектори викликали слідчо-оперативну групу для подальшого з'ясування обставин.За фактом дачі неправомірної вигоди службовій особі до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено відомості про скоєння діяння, що підлягає під кваліфікацію статті 369 ККУ (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).Пам'ятайте: порядок починається з кожного із вас.

Опубліковано Патрульна поліція Запорізької області Вівторок, 3 грудня 2019 р.

Читайте также: В России перевернулся автобус Запорожье-Ростов-на-Дону: 14 пострадавших, – ФОТО

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

0