USD: EUR:
... в Запорожье
В громадах Мелитопольского района российские оккупанты «кошмарят» работников местных органов власти

В громадах Мелитопольского района российские оккупанты «кошмарят» работников местных органов власти

В Запорожской области в громадах Мелитопольского района российские оккупанты «кошмарят» работников местных органов власти.

Об этом сообщил глава Мелитопольской районной государственной администрации Игорь Судаков.

«Ворог намагається масово «зламати» наш край, зриваючи наші прапори з адміністративних будівель. За останній час окупант «позначився» у Веселівській, Кирилівській, Якимівській, Новобогданівській та інших громадах. Місцями було знято державні прапори, також ворог заходить до будівель селищних та сільських рад, вилучає телефони у працівників з метою перевірки необхідних їм даних, участі у «заборонених» у ворогом групах, доказів активної проукраїнської позиції тощо, – рассказал глава района. – Вилучаються системні блоки (так було, наприклад, у селі Новобогданівка)».

Кроме того, захватчики проверяют мужчин на наличие следов от использования оружия и ношения бронежилета.

«Окупант намагається знайти усіх, хто може для них становити загрозу. Така тактика ворога приречена на невдачу, адже можна піймати та посадити одну людину, але коли їм протистоїть весь народ – це нереально, – подчеркнул Судаков. – Дякую нашим громадам, які не піддаються на тиск ворога, працюють на благо своїх мешканців та забезпечують їм комфортний побут».

В Мелитополе мужчинами присылают «повестки» на службу в «народной милиции» оккупантов


Читайте также:

Станция спутниковой связи, шесть броневиков, автотехника и личный состав: потери рашистов в Запорожской области за 4 апреля

Получайте новости быстрее с пoмoщью нaшегo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Пoдписывaйтесь нa «Первый Зaпoрoжский» в Instagram!

0