USD: EUR:
... в Запорожье
Укрпочта остановила работу на оккупированной территории Запорожской области

Укрпочта остановила работу на оккупированной территории Запорожской области

С 1 августа Укрпочта остановила обслуживание клиентов на временно оккупированных территориях Украины из-за угрозы жизни сотрудников и вероятности ограблений российскими оккупантами.

Об этом сообщил генеральный директор Укрпочты Игорь Смелянский.

«Від сьогодні, перший раз з 24 лютого, Укрпошта працює лише на території, підконтрольній Україні. До вчорашнього дня, попри всі перешкоди та завдяки героїчній роботі наших працівників, зокрема в Запорізькій області, а до цього в Херсоні, ми виплачували сотні тисяч пенсій, приймали та перераховували платежі за комунальні послуги, а також доставляли продукти. Але робити це далі більше немає можливості, – сказал Смелянский. – Натомість маємо значну загрозу життю працівників та загрозу пограбування з боку «сбора блатных и шайки нищих» бійців російської армії, підкріпленої «кращими» бійцями так званих лнр/днр. Вони не дають нам доставляти пенсії, бо їм треба зібрати номери паспортів від пенсіонерів для «референдумів» в обмін на пенсії в «дерев’яній валюті» звичним для них шантажем».

Глава Укрпочты поблагодарил работников, которые до конца выполняли свою работу.

«Ми повернемось, я точно це знаю. Як ми повернулись на Київщину, Чернігівщину та Сумщину. І не просто повернемось, а з новими відділеннями, як це сьогодні сталося в Тростянці, який зазнав значних пошкоджень від «осободителей». Я обіцяв команді приїхати на відкриття наступного й обов’язково це зроблю. Зроблю це і в Херсоні, і на Луганщині, і в Запорізькій області й, звісно, на Донеччині, Харківщині, а згодом й в Криму, – поделился глава Укрпочты.

Как уже писал «Первый Запорожский» в апреле, рашисты украли деньги, которые «Укрпочта» направила на выплату пенсий и субсидий жителям Мелитополя в апреле.

С начала войны через Запорожье из оккупации выехали 400 тысяч украинцев


Читайте также:

В Запорожской области российскими обстрелами уничтожено 30-40 тысяч тонн зерновых: убытки – более 300 миллионов гривен

Получайте новости быстрее с пoмoщью нaшегo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Пoдписывaйтесь нa «Первый Зaпoрoжский» в Instagram!

0