USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області рашисти масово «віджимають»  бізнес у законних власників

У Запорізькій області рашисти масово «віджимають» бізнес у законних власників

У Запорізькій області російські пропагандистські ЗМІ, представники окупаційних адміністрацій та проросійські телеграм-канали масово тиражують повідомлення про так зване «процвітання» та «покращення» життя на «звільнених» територіях Запорізької області.

Про це повідомляє «Перший Запорізький».

Таким чином окупанти намагаються довести своїй прихильній аудиторії, що під російським прапором, мовляв, життя на зайнятих РФ територіях начебто змінюється у кращу сторону.

Зокрема, російська пропаганда систематично поширує дезінформацію про «успіхи» націоналізованої промисловості Запорізької області. Ворожі ЗМІ тиражують інформацію, що за української влади місцеві підприємства нібито не працювали зовсім або працювали на мінімальних потужностях, але «все змінилося після переходу території під контроль РФ».

Обережно, російська пропаганда!

«Згідно з заявами колаборантів, заводи було «націоналізовано» й до них введено «тимчасово адміністрацію». Насправді ж підприємства були «віджаті» окупантами й передані росіянам, через відмову керівництва співпрацювати з ворогом, – повідомили у Центрі національного спротиву. – Окупанти планують перевести весь бізнес на тимчасово окупованих територіях в російське «правове поле» до середини 2024 року. Такі терміни встановлені через те, що місцеві підприємства відмовляються ставати на облік в окупаційних податкових».

Нижче – декілька прикладів спростувань щодо російської «націоналізації» від законних власників бізнесу:

Повідомлення від законних власників захопленого росіянами бізнесу

Окупанти «націоналізували» бази відпочинку та запрошують відпочивальників до Кирилівки


Читайте також:

Іноземні бойовики, провокації України щодо ЗАЕС і колоніальні наміри Польщі та Румунії: які фейки російська пропаганда просуває у Запорізькій області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0