USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі на початку літа планують розпочати відновлення ще одного пошкодженого внаслідок російського ракетного удару будинку

У Запоріжжі на початку літа планують розпочати відновлення ще одного пошкодженого внаслідок російського ракетного удару будинку

Вже на початку червня у Запоріжжі після завершення всіх передбачених законодавством процедур планують розпочати відновлювальні роботи у багатоповерховому будинку по вулиці Кияшка, 22, який першим постраждав внаслідок російського ракетного удару.

Про це «Першому Запорізькому» розповів секретар Запорізької міської ради, в.о. мера Анатолій Куртєв.

Внаслідок влучання, що відбулося у ніч на 24 вересня, близько 3:20, одна людина загинула, ще дев’ятеро постраждали. У кількадесяти будинках поряд з епіцентром ракетного удару побило вікна та дахи.

Так пошкоджений будинок на вулиці Кияшка виглядає зараз

За темою: Післявоєнна «зелена» відбудова Запоріжжя: яким має бути відновлення зруйнованих будинків

Нагадаємо, у Запоріжжі з початку війни російські ракети частково зруйнували 11 багатоповерхівок, зруйновано 15 будинків приватного сектору. Крім того, пошкоджено понад 500 багатоповерхівок та понад 450 приватних осель.

У рамках Програми відбудови житлового фонду на позачерговій сесії міська рада виділила з бюджету на початок відновлювальних робіт у чотирьох частково зруйнованих багатоповерхівках 98 мільйонів гривень (пр. Соборний, 151 – 25 мільйонів, вул. Кияшка, 22 – 20 мільйонів; вул. Сталеварів, 16 – понад 27,8 мільйонів; вул. Зестафонська, 10 – 25 мільйонів).

Наприкінці травня влада обіцяє розпочати роботи з відновлення частково зруйнованого ракетним ударом багатоповерхового будинку на проспекті Соборному. Згідно проєктно-кошторисної документації, загальна вартість відновлювальних робіт складатиме 141 мільйон гривень. Реконструкція триватиме, орієнтовно, два роки і буде розділена на декілька етапів.

50 мільйонів на відновлення виділить комбінат «Запоріжсталь», за замовленням якого свого часу і був побудований будинок у 1955 році, що є пам’яткою архітектури та містобудування місцевого значення.


Читайте також:

Загибель риби і нестача води: як росіяни влаштували екоцид на Каховському водосховищі

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0