USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі «активісти» вимагають у місцевого промислового підприємства 20 тисяч доларів

У Запоріжжі «активісти» вимагають у місцевого промислового підприємства 20 тисяч доларів

У Запоріжжі «активісти» вимагають у місцевого промислового підприємства 20 тисяч доларів. Компанія вже підготувала необхідні заяви і буде звертатися до правоохоронних органів.

Про це повідомив директор ТОВ «Метал Рекавері Груп» Ігор Бендриковський.

За словами керівника компанії, за останні декілька місяців підприємство зіткнулося з системним фактом тиску та вимагання. У соціальних мережах, а також у різних інтернет-сайтах були опубліковані матеріали, спрямовані на дискредитацію роботи ТОВ «Метал Рекавері Груп».

«У вересні 2019 років через посередника, активіста Сергія, у нас вимагали 20 тисяч доларів. У разі відмови – обіцяли постійно публікувати матеріали про нібито шкідливість для здоров’я мешканців Запоріжжя виробничого процесу на нашому підприємстві, – розповіло керівництво компанії. – Близько тижня тому у нас через посередника, активіста Дмитра, знову вимагали гроші – вже 15 тисяч доларів. Обіцяли «відчепитися» після сплати цих грошей».

За словами вимагачів, ці таку суму витратили на підкуп жителів селища «Запоріжжя-Ліве», які запевняли інших жителів району у шкідливій діяльності підприємства, що знаходиться в декількох кілометрах.

Основний видом діяльності компанії «Метал Рекавері Груп» – виробництво феросплавів та лігатур.

«Ми працюємо в рамках законодавства України, маємо усі необхідні дозволи від державних органів на виробничу діяльність і викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Лабораторним центром МОЗ в 2018 та 2019 році проводилися необхідні дослідження на межі санітарно-захисної зони підприємства в радіусі 500 м. За результатами перевірки зразки атмосферного повітря відповідають вимогам, а концентрації досліджених речовин (азоту діоксид, вуглецю діоксид, пил, ангідрид сірчистий) не перевищують передбачених законодавчо норм гранично допустимих концентраційа», – кажуть на підприємстві.

Наразі юристи компанії вже підготували заяви до правоохоронних органів за фактом вимагання в особливо великих розмірах і перешкоджанню законній діяльності.

«У нас є підозри, хто із запорізьких активістів стоїть за такими деструктивними діями. Однак це вже повинні встановити правоохоронні органи, – розповіли представники компанії і наголосили, що «Метал Рекавері груп» відкрито для спілкування зі ЗМІ та готове надати більш детальну інформацію про роботу підприємства.

0