USD: EUR:
... в Запорожье
«Наши люди в театре абсурда не участвуют»: глава Запорожской военной администрации прокомментировал информацию о «референдуме» в Токмаке

«Наши люди в театре абсурда не участвуют»: глава Запорожской военной администрации прокомментировал информацию о «референдуме» в Токмаке

Так называемый референдум, который российские захватчики планируют провести в оккупированном Токмаке, является незаконным.

Об этом рассказал глава Запорожской областной военной администрации Александр Старух.

Как уже писал «Первый Запорожский», в понедельник, 4 апреля, в оккупированном Токмаке российские оккупанты планируют провести «референдум».

«Від мешканців тимчасово окупованого Токмака приходять повідомлення про те, що російські терористи мають намір у понеділок, 4 квітня, провести захід, який вони називають «народним референдумом». Дивні якісь люди: у власній країні за останні десятиліття жодного реального референдуму, жодних відкритих виборів, – подчеркнул Старух. – Звертаю увагу, що в нашій країні референдум можливий лише з ініціативи народу України, до якого орки не належать. У нашій країні ми вже давно не голосуємо з під палки. І пропонуємо їм самим провести хоч один реальний референдум у себе на росіі. Можемо допомогти».

Также глава области обратился к жителям Токмака и другим оккупированным территориям нашего регина:

«Ми знаємо, як важко вам зараз живеться під терором окупантів. Нам відомо про всі ваші страждання: нестачу харчів і медикаментів, залякування й агресію, що росіяни застосовують по відношенню до тих, хто має свою позицію, відстоює гідність, свободу і незалежність нашої країни. Іде війна, яку не ми розпочали. Кожен на своєму місці має виконувати свою справу. Кожен з нас – обов’язки громадянина. Пам’ятаємо, що наша валюта – гривня з часів Київської Русі-України. У нас не було і не буде своїх царів, ми обирали гетьманів і кошових вже 500 років тому! Наші люди розумні і в театрі абсурду участі не беруть! Ми не граємо в свободу – ми нею живемо! Слава Україні!», – сказав голова обласної військової адміністрації», – сказал глава областной военной администрации.

Стрельба и светошумовые гранаты: в центре Энергодара оккупанты разогнали мирный митинг, – ВИДЕО


Читайте также:

Полсотни оккупантов и девять броневиков: потери рашистских оккупантов в Запорожской области за 2 апреля

Получайте новости быстрее с пoмoщью нaшегo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Пoдписывaйтесь нa «Первый Зaпoрoжский» в Instagram!

0