USD: EUR:
... в Запорожье
Конфлікт запорізького губернатора і нардепа переріс в протестний мітинг

Конфлікт запорізького губернатора і нардепа переріс в протестний мітинг

Гучний протест жителів села Трудового, під час якого селяни перекривали дорогу Запоріжжя-Донецьк став приводом для продовження скандалу між губернатором області Костянтином Брилем і нардепом із Запоріжжя Вадимом Кривохатько.

Суть цієї акції полягала в тому, що селяни вимагали провести законне розпаювання земель державного підприємства «Запорізький кінний завод №86». У той же час на цю земельну ділянку вже «пoклала очі» чaстная фірмa, яка намагається його приватизувати. На даний момент в ОДА працює спецкомісія, яка займається цим питанням.

Вчора, 8 листопада, голова ОДА публічно заявив, що Вадим Кривохатько «диригує мітингами» і є джерелом всіх бід селян.

— Поспілкувавшись з місцевою громадою, я з подивом дізнався, що їх протест був активно підтриманий народним депутатом України по даному округу Вадимом Кривохатько. Тобто, замість того, щоб реально займатися вирішенням проблеми в Києві на рівні міністерств, парламентарій диригує мітингами, — розповів губернатор.

Нагадаємо, що конфлікт між Брилем і Кривохатько зародився ще в липні цього року. Тоді сміливий нардеп звинуватив губернатора області в тому, що той покриває зав’язнувшого в корупції головного лікаря Запорізької обласної лікарні Ігоря Шишку. На той момент за Шишкою стояв шлейф скандалів, пов’язаних із закупівлею ангіографа, машин швидкої допомоги і гемодіалізного обладнання.

Костянтин Бриль таке звинувачення відкинув, але з тих пір нардеп і губернатор-СБУшник постійно конфліктують і використовують будь-які приводи, щоб дискредитувати один одного.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

P.S. Сьогодні в Україні святкують День української мови та писемності. Сайт «Перший Запорізький» долучається до святкування і підтримує флеш-моб щодо використання української мови у своєму виданні.

0