USD: EUR:
... в Запорожье
Анализатор проб от Фонда Рината Ахметова: чем уникально новое оборудование

Анализатор проб от Фонда Рината Ахметова: чем уникально новое оборудование

Фонд Рината Ахметова закупил в ближайшее время передаст МОЗ Украины суперсовременный анализатор проб на коронавирус Convergys® PCRtist и сменные картриджи к нему. Он будет работать в Донецкой области – единственной, где прежде не было подобного оборудования, из-за чего анализы приходилось отправлять в Киев.

Украинские медики рассказали, в чем уникальность этого оборудования.

  • Данный анализатор предназначен для качественного выявления коронавируса в лабораторных условиях. Благодаря ему результаты теста становятся известны всего за 40 минут.
  • Анализатор Convergys® PCRtist настолько автоматизирован, что практически на 100% исключает влияние человеческого фактора на процедуру тестирования, значительно сокращает время исследования и нивелирует риск ошибок.
  • Convergys® PCRtist не требует дополнительной подготовки воды, воздуха или газов. Единственное важное условие работы – помещение должно быть без пыли, а уровень влажности не превышать 85%.
  • Чтобы использовать аппарат, медикам не нужно дополнительно обучаться, достаточно изучить инструкцию.
  • Анализатор проб позволяет проводить тестирование не только на коронавирус, но и на ряд других заболеваний, начиная от туберкулеза и гепатита С и заканчивая вирусом Денге.
  • Для работы с Convergys® PCRtist не нужно большое количество реактивов – все необходимые реагенты и контрольные материалы находятся в одном картридже, который идет в комплекте.

Ринат Ахметов направил 300 миллионов гривен на борьбу с COVID-19. Для этого он объединил все ресурсы – благотворительного Фонда, ФК «Шахтер», компаний ДТЭК, Метинвест и других активов SCM для помощи Украине.

На сегодняшний день Фонд уже передал государственным учреждениям здравоохранения две партии аппаратов ИВЛ, изолирующий мобильный бокс, защитный биологический и противохимический костюм, 400 защитных одноразовых комбинезонов, 10 тысяч защитных масок, бесконтактные термометры, многослойные респираторы, очки.

По личному решению Учредителя, Фонд для всей страны закупил 300 тысяч экспресс-тестов на коронавирус. Кроме того, дополнительно будут приобретены еще 20 тысяч экспресс-тестов, как минимум 200 аппаратов ИВЛ, необходимых для спасения жизни людей, и другое оборудование.


Читайте также:

Ринат Ахметов направляет 300 миллионов гривен на борьбу с коронавирусом

Получайте новости быстрее с помощью нашего Telegram-канала: https://t.me/onenews_zp

Подписывайтесь на «Первый Запорожский» в Instagram!

5

АМОН2020-04-02 01:32:59
(Монополіст «під прикриттям»:як олігарх Ахметов взяв під контроль цілу промислову галузь | СХЕМИ №229). Рінат Ахметов – найбагатший український олігарх. Гірничо-металургійний комплекс, енергетичні й страхові компанії, банк, медіа, транспортний бізнес, сільське господарство, елітна нерухомість – це загальний, але далеко не повний перелік його нинішніх активів. І він продовжує їх примножувати. І хоча з одного боку він декларує відкритість у своєму бізнесі – з іншого, намагається не афішувати сумнівні надбання. Наприклад, якщо актив дістається йому за сумнівних обставин, то до моменту його «легалізації», Ахметова у бенефіціарах не побачити. Натомість якщо пошукати, у нетрях кіпрських реєстрів можна буде виявити його близьких бізнес-партнерів, ексрегіоналів і пов’язаних менеджерів. Схоже, саме завдяки такій схемі олігарх зосередив у своїх руках контроль над цілою галуззю коксохімічної промисловості та розширив карту металургійних активів, в обхід дозволу АМКУ. ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ- URL: https://youtu.be/yrE9UH8HUXQ
АМОН2020-04-02 01:32:26
(Україна-США: подвійні правила олігарха Ахметова || СХЕМИ №243) Найбагатший і один з найвпливовіших українських олігархів Рінат Ахметов. Бізнесмен, який монополізує цілі галузі промисловості в Україні і розширюється за кордоном. В портфелі активів мільярдера, зокрема, вугільний бізнес у США. Там він скупив низку шахт, видобуває вугілля і експортує його в Україну на свої коксохімічні заводи. Але методи роботи олігарха на батьківщині та за кордоном суттєво відрізняються. Як встановило розслідування Надії Бурдєй: у США компанії українського олігарха платять мільйони доларів штрафів за порушення вимог безпеки на своїх підприємствах. Натомість, в Україні після вибуху на заводі до відповідальності притягують хіба що пересічних працівників цього ж заводу. Примітно, що двоє інших українських олігархів Дмитро Фірташ та Ігор Коломойський вже потрапили в поле зору правоохоронних органів і мають суттєві проблеми із законом у Сполучених Штатах. А як щодо Ріната Ахметова? ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ- URL: https://youtu.be/Uo3KuKP-_sI
АМОН2020-04-02 01:31:48
(Магія джинси: єдинороги відкрили дитячий майданчик). Як перетворити погану реальність у хорошу? Для цього навіть не потрібна магія, а тільки чарівне явище "джинса". Або простіше - "заказуха". Вона може перевтілити все гидке, страшне і моторошне на все прекрасне. Джинса настільки могутня, що здатна перетворити Ляшка на онука Бетмена... ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ- URL: https://youtu.be/90ZCQUMCSJ0
АМОН2020-04-02 01:31:04
(Майкл Щур про Ахметова та його телеканал). ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ- URL: https://youtu.be/LDfV6uHoPkk
АМОН2020-04-02 01:30:21
("МИСЛИВЕЦЬ" ЗА ЖУРНАЛІСТАМИ. Охоронці олігарха Ахметова півроку систематично стежать за журналістом «Схем» || СХЕМИ №205) Журналісти «Схем» помітили за собою систематичне стеження – протягом кількох місяців знімальну групу регулярно «супроводжують» одні й ті ж авто. Виявилося, усі вони належать приватній охоронній компанії Ріната Ахметова – найбагатшого українця, олігарха і частого фігуранта розслідувань «Схем». Редакція вирішила публічно розповісти про ці факти, адже справжні наміри «спостерігачів» невідомі. Журналісти розцінюють такі дії як тиск і сподіваються, що вони припиняться – щоб мати змогу безперешкодно виконувати свою роботу... ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ- URL: https://youtu.be/Kth3HWUEXAs