USD: EUR:
... в Запорожье
Росіяни за гроші фонду Путіна знімають пропагандистський серіал про Запорізьку АЕС

Росіяни за гроші фонду Путіна знімають пропагандистський серіал про Запорізьку АЕС

Росіяни розпочали зйомки детективного серіалу про окуповану ними Запорізьку атомну електростанцію. Грант на знімання виграло російське ТОВ «Артмастерс Продакшн» у фонда Путіна «Президентський фонд культурних ініціатив».

Інформація про переможця конкурсу грантів розміщена на сайті фонду, повідомляє представниця Інституту масової інформації (ІМІ) у Запорізькій області.

Планують зняти чотирисерійний детектив під назвою «Мирний атом». Головним героєм стане «молодий інженер», який приїхав «рятувати» Запорізьку АЕС в окупованому російськими військами Енергодарі Запорізької області. За сюжетом інженер-атомник стикається з «підступністю диверсантів, обстрілами територій, протистоїть життєвим труднощам та перемагає».

Серіал планують демонструвати в ефірах федеральних телеканалів, показувати та обговорювати в містах, пов’язаних з атомною енергетикою, освітніх закладах Росатому, у школах, а також на окупованих територіях.

Зйомки мають завершитися в червні 2024 року. Планують витратити майже мільйон доларів, з яких майже $560 тисяч виділяє фонд Путіна.

Нагадаємо, нещодавно Запорізька АЕС пережила черговий блекаут.

Вранці окупанти обстріляли населений пункт Запорізької області: били авіабомбами та артилерією


Читайте також:

За вихідні окупанти завдали 244 удари по населених пунктах Запорізької області: зруйновані будинки, — ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0