USD: EUR:
... в Запорожье
Росія визнала незалежність незаконних «ДНР» та «ЛНР»: президент України зробив звернення до народу, – ВІДЕО

Росія визнала незалежність незаконних «ДНР» та «ЛНР»: президент України зробив звернення до народу, – ВІДЕО

Президент Володимир Зеленський заявив, що зараз немає жодних причин для хаотичних дій.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на відезвернення глави держави.

«Як тільки ми побачимо зміну ситуації, як тільки ми побачимо зростання ризиків, ви будете про все це знати. Зараз немає жодних причин для хаотичних дій, зробимо усе, щоб так було надалі. Ми віддані мирному і дипломатичному  шляху, будемо іти ним і тільки ним. Ми на своїй землі, ми нікого і нічого не боїмось, ми нікому і нічого не винні, і ми нічого і нікому не віддамо, і ми в цьому впевнені. Бо зараз не лютий 2014 року, а лютий 2022 року», – заявив Зеленський.  

Президент зазначив, що Україна однозначно кваліфікує останні дії РФ як «порушення суверенітету та територіальної цілісності нашої держави», а «вся відповідальність за наслідки у зв’язку зі згаданими рішеннями покладається на керівництво Росії». За словами Зеленського, визнання незалежності ОРДЛО може означати односторонній вихід Росії з Мінських домовленостей та ігнорування рішень в рамках «Норманді».

Вчора російський президент Володимир Путін вирішив підписати указ про «визнання» проросійських незаконних збройних формувань на окупованій території України – так званих «ДНР» і «ЛНР». В указах Путін офіційно доручив ввести російські війська на окуповану територію.

Невдовзі очевидці на Донбасі почали говорити про величезні колони російської військової техніки та солдатів, які рухаються в напрямку лінії зіткнення із Збройними силами України.

Україна вже звернулась до Організації Об’єднаних Націй із вимогою скликати Раду безпеки. Зеленський поспілкувався з президентом Франції Еммануелем Макроном, канцлером Німеччини Олафом Шольцом, прем’єром Великобританії Борисом Джонсоном.


Читайте також:

У Запоріжжі проведуть перевірку систем сповіщення: запоріжців просять зберігати спокій

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

8

Катя2022-02-27 19:08:34
Вася,здохни тварь!
Вася2022-02-23 11:19:56
ЗП - а ти сам готовий бомбить Донбас? Тільки бомбить з дивану - то не є військові дії. За себе відповім так - звісно не буду. Тепер твоє слово.
Запорожцы2022-02-22 23:09:13
Жители Запорожья вывешивайте украинские флаги массово на балконы,авто, здания,также прикрепляйте сине-желтые ленточки на одежду,поддержим нашу страну все вместе!
ЗП2022-02-22 21:54:41
Пока жителей вывозили в Ростов,украинским военным надо было срочно бомбить и освобождать Донбасс,теперь там эти свиньи путлеровские расселись с военными,у пишилина уже свиная харя в камеру не влазит,вот вот репнет.
Стефанія2022-02-22 21:48:56
Слава Україні! Героям Слава! Україна-понад усе!
Незнайка2022-02-22 19:09:00
Так чо? Украина зря накупила Байрактаров, чтобы бомбить ЛДНР? Или одно другому не мешает?
Вася2022-02-22 14:42:41
давайте без ругатєльсьв і матюків вєжліво побалакаєм. Путін предлагав Зеленському побалакать із Пушиліним, зробить із ЛДНР автономну республіку. І всьо. Донбас знову український. Всі налоги, гроші і другі ніштяки - в Державний бюджет. Но тут проблєма. Вся прозападна продажня кліка разом із Гоздепом ПРЯМО заборонили Зеленському вести мову із повсталим регіоном. Єслі чесно я прекрасно все понімаю, я ж не ватник. За ЛДНР стоїть Росія, а незалежною Україною стоїть США. Ви ж всі взрослі люди. Є сєпари та бандери. От як бандери можуть казат шо сєпари несамостоятельні, якщо ви самі в гімні? Жду вмєняємий отвєт. Можна і на російсьукій мові, а можна і на українській мову. Ждем відповідь.
аудитор2022-02-22 12:08:08
Ну, насчет того, что мы никому и ничего не должны, это он погорячился.