USD: EUR:
... в Запорожье
 Росія перекидає війська з півночі Донецька на Запоріжжя – ISW

Росія перекидає війська з півночі Донецька на Запоріжжя – ISW

Рашисти також припиняють кампанію наступу на Слов’янськ – це, ймовірно, створить можливість для ЗСУ розпочати контрнаступ на Ізюмському напрямку.

Про це повідомляє американський Інститут дослідження війни (ISW).

Виведення частини російських військ із північної частини Донецької області позбавить росіян потужностей, як і російські війська ігнорували фронти Запорізької та Херсонської областей під час наступальних операцій у Луганській області.

“Виведення військ, швидше за все, створить можливість для України розпочати контрнаступ на Ізюмському напрямку – так само, як захоплення Росією Луганської області дозволило Україні створити умови для контрнаступу в Херсонській області”, – йдеться у звіті.

Передислокація російських військ у Запорізьку область передбачає, що українські контрнаступи не обмежуються Херсонською областю і, ймовірно, відбуватимуться по всій південній осі.

Раніше заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скибіцький також заявляв, що майбутній наступ Збройних Сил України змушує Росію стягувати війська на тимчасово окуповані території Херсонської та Запорізької областей.

Читайте також:

Російські загарбники запустили на окупованій території Запорізької області регіональний пропагандистський телеканал

На Запоріжжі окупанти шукають колаборантів для масовки на підтримку псевдореферендуму

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0