USD: EUR:
... в Запорожье
Росія готується до українського наступу на Токмак: загарбники укріплюють оборону

Росія готується до українського наступу на Токмак: загарбники укріплюють оборону

Російські війська укріплюють оборону стратегічно важливого міста Токмак Запорізької області.

Про це повідомляє розвідка Великої Британії.

Зазначається, що довкола Токмака, розташованого приблизно за 16 кілометрів від нинішньої лінії фронту, російські сили встановлюють додаткові блокпости та протитанкові укріплення, а також копають нові окопи в районі, який утримує 58-а загальновійськова армія РФ.

«Токмак готуються зробити стрижнем другої головної лінії оборони Росії», —вважає британська розвідка.

Вона вказує, що покращення оборони міста, ймовірно, свідчить про все більше занепокоєння Росії тактичним проникненням українських військ через першу основну лінію оборони на півночі Запорізької області.

Нагадаємо, Сили оборони поцілили у місце розташування військової техніки окупантів у Токмаку. Також з міста евакуювали російський «паспортний стіл» та вивезли співробітників ФСБ та частину окупаційної адміністрації.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», у тимчасово окупованому Токмаку російські військові встановлюють «зуби дракона», металеві «їжаки» та додаткові блокпости. Також у місті фіксується збільшення кількості особового складу росіян.

Окупанти били авіаснарядами по Оріхову й Преображенці, здійснили 86 артобстрілів прифронтових міст та сіл Запорізької області


Читайте також:

Через обстріли Пологівського району загорівся житловий будинок

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0