USD: EUR:
... в Запорожье
Російські окупанти планують провести примусову мобілізацію на окупованих територіях Запорізької області

Російські окупанти планують провести примусову мобілізацію на окупованих територіях Запорізької області

Псевдореферендуми на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей мають на меті оголошення примусової «мобілізації».

Про це повідомляють у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України

Після її проведення ФСБ російської федерації планує кинути «мобілізованих» українців на найгарячіші ділянки фронту на штурм позицій ЗСУ під контролем загороджувальних загонів. Фактично це спроба знищити Україну руками самих українців.

Як повідомлялось раніше, для проведення «референдумів» завчасно збирають особисті дані мешканців тимчасово окупованих територій, начебто для отримання «гуманітарної допомоги» або соціальних виплат. У день голосування співробітники ФСБ заповнюватимуть бюлетені, користуючись отриманою інформацією, без згоди та фізичної присутності самих українців.

Метою такої спецоперації є знищення представників українського етносу та пропаганда задля нав’язування міфу про те, що «звільнене від нацистів населення областей почало боротися з націоналістичними батальйонами», повідомляють в управлінні розвідки.

В одному із сіл Запорізької області окупанти почали оформляти російські паспорти


Читайте також:

П’ять танків, 12 броневиків, десятки вбитих та поранених: втрати рашистських окупантів у Запорізькій області за 19 квітня

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0