USD: EUR:
... в Запорожье
Російські окупанти обстріляли підстанцію і знову відключили Запорізьку АЕС від енергомережі

Російські окупанти обстріляли підстанцію і знову відключили Запорізьку АЕС від енергомережі

В результаті обстрілу російськими військовими на Запорізькій АЕС знову відключилась остання лінія зв’язку з енергомережею.

Про це повідомляє «Енергоатом».

Сьогодні, 17 жовтня, російські терористи вчергове обстріляли підстанції критичної інфраструктури на підконтрольній Україні території, внаслідок чого о 03:59 відключилася остання лінія зв’язку 750 кВ ЗАЕС – Дніпровська. У перехідному процесі через короткочасне зниження напруги відключався резервний трансформатор власних потреб ЗАЕС і відбувся запуск дизель-генераторів. Крім того, відключилася лінія зв‘язку 750 кВ Південноукраїнська АЕС – Дніпровська, але без впливу на навантаження ПАЕС.

«Рашистські терористи змінили тактику і зараз намагаються шантажувати Україну та весь світ ракетними обстрілами дистанційних підстанцій, через які живиться АЕС, – повідомили в «Енергоатомі». –  Вкотре звертаємося до міжнародного співтовариства із закликом невідкладно вжити заходів для якнайшвидшої демілітаризації ЗАЕС, виведення з території станції та міста Енергодар усіх російських військових, та повернення Запорізької АЕС під повний контроль України заради безпеки всього світу».

Як вже писав «Перший Запорізький», 12 жовтня внаслідок ракетного обстрілу російськими військами вже вдруге була пошкоджена підстанція «Дніпровська» у Дніпропетровській області. Після чого відбулося повне знеструмлення Запорізької АЕС із запуском резервних дизель-генераторів. У той же день  спеціалістам вдалося відновити постачання електроенергії на станцію.

Російськія армія збільшує кількість військових підрозділів на Запорізькій АЕС


Читайте також:

Окупанти привезли на Запорізьку АЕС фейкового «керівника» та примушують персонал працювати на «росатом»

Рашисти викрали й імовірно катують заступника гендиректора Запорізької АЕС

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0