USD: EUR:
... в Запорожье
Російські пропагандисти зацькували запорізьку вчительку, яка в окупації продовжувала викладати дітям за українською програмою

Російські пропагандисти зацькували запорізьку вчительку, яка в окупації продовжувала викладати дітям за українською програмою

Одразу декілька російських пропагандистських ресурсів зацькували вчительку із окупованої території Запорізької області, яка продовжувала викладати своїм учням за українською програмою.

Нагадаємо, «Перший Запорізький» підготував огляд антиукраїнських фейків та маніпуляцій, які активно розповсюджувала російська пропаганда.

«Вчителька молодших класів української школи з Куйбишевого (насправді, це селище вже називається Кам’янкою. Куйбишеве – назва до декомунізації, – прим. ред.) Запорізької області замість того, щоб піти вчити дітей 1-4 класів за російськими освітніми програмами, під час уроків онлайн-школи прищеплює своїм маленьким учням русофобію – всі діти пишуть листи підтримки на фронт солдатам ЗСУ», – повідомили російські пропагандисти.

Після «розмови» з російськими окупантами, як пишуть пропагандисти, вчителька нібито «щиро розкаялася у своїх ідеологічних помилках» і закликала батьків віддати своїх дітей вчитися за партою школи за російськими програмами.

Крім того, росіяни звинуватили жительку Запорізької області у підписці на проукраїнські патріотичні телеграм-канали.

Цей випадок – ще один доказ того, як загарбники знущаються над патріотами, які живуть на окупованій території Запорізької області.

Як вже писав «Перший Запорізький», російська окупаційна влада планує відкрити у Бердянську Запорізької області центр перепідготовки вчителів історії та російської мови «за російськими стандартами».

На Запоріжжі окупанти розшукують патріотично налаштованих українців


Читайте також:

У Бердянську російські окупанти затримали місцевих жителів і назвали їх «диверсантами», – ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0