USD: EUR:
... в Запорожье
Російські окупанти створюють у Запорізькій області масштабні пропагандистські центри для перевиховання української молоді

Російські окупанти створюють у Запорізькій області масштабні пропагандистські центри для перевиховання української молоді

На тимчасово захоплених територіях Запорізької області окупанти відкривають справжні пропагандистські центри для «військово-патріотичного виховання» молоді.

Про це йдеться у нашому огляді пропаганди, яку ворог у квітні просував у Запорізькій області.

На початку квітня будівництво двох таких пропагандистських центрів – «Маяк» та «Воїн» – відвідав перший заступник керівника адміністрації президента Росії Сергій Кирієнко.

«Завдяки підтримці та постійній допомозі президента Російської Федерації у Запорізькій області зміцнюється патріотичне виховання молоді, створюються бази для розвитку, творчості та освіти наших хлопців», – так цю новину коментували у російських пропагандистських медіа.

Насправді ж те, що окупанти називають «патріотичним вихованням» на захопленій території Запорізької області є антиукраїнською пропагандою та агітацією молоді до служби у російській армії.

Як вже писав «Перший Запорізький», у захопленому Бердянську створюють так званий освітній центр «Маяк», який планують відкрити вже цього року. В планах загарбників – проводити там «освітні» заходи. Серед них – форум пропагандистської молодіжної організації «Юг молодой».

«У Бердянську рашисти планують створити новий пропагандистський осередок.  Він має стати «єдиним» на всі тимчасово окуповані території України. У самому ж центрі планують проводити «освітні заходи» – тобто, пропагандистські», – зазначила очільниця Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіціна.

На базі дитячого оздоровчого табору «Іскра» також ведуть будівництво – так званого центру військово-спортивної підготовки та патріотичного виховання молоді «Воїн». Його відкриття заплановано на літо 2025 року.

«У клубі підлітків будуть вчити вогневій та інженерній підготовці, тобто готувати до служби в армії РФ. Також дітям планують проводити лекції з «промиванням» мізків щодо війни, а також «російської історії», – повідомили у Центрі національного спротиву при Командуванні Сил спеціальних операцій ЗСУ.

В Запорізькій області окупанти склали перелік професій, на які не можуть претендувати мешканці без паспортів РФ


Читайте також:

Окупанти оголосили призов у Запорізькій області: у мережі опублікували розпорядження

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0