USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі на ремонт тротуарів та внутрішньоквартальних доріг в Олександрівському районі витратять 8,5 мільйона гривень – ФОТО

У Запоріжжі на ремонт тротуарів та внутрішньоквартальних доріг в Олександрівському районі витратять 8,5 мільйона гривень – ФОТО

У цьому році в Олександрівському районі Запоріжжя буде відремонтовано понад 8,5 тисячі м2 внутрішньоквартальних доріг і 2 тисячі м2 тротуарів. Про це повідомляє прес-служба мерії.

У цьому році фінансування з міського бюджету на ремонт внутрішньоквартальних доріг було виділено двома траншами. Розмір першого траншу – 3 мільйона гривень. Був проведений тендер. Зараз виконані підготовчі роботи на площі 4,7 тисячі м2 за адресами: пр. Соборний, 100, вул. Олександрівська, 51, 87, 89, 89а. Підрядники фрезою вирізали пошкоджені ділянки і тепер будуть виконувати роботи з укладання асфальтного покриття.

Сьогодні фахівці підрядних організацій ведуть ремонт дорожнього покриття у дворі будинку за адресою вул. Олександрівська, 51 і ремонт тротуару на перетині проспекту Соборного та вулиці Академіка Чабаненка. Ці роботи є частиною першого етапу.

Також на ремонт внутрішньоквартальних доріг вже виділено другий транш – 2,5 мільйона гривень. На цю суму площа ремонту складе 3,9 тисячі м2. Вже оголошена тендерна процедура. Роботи планують почати в липні.

На ремонт тротуарів в цьому році з міського бюджету також були виділені кошти двома траншами. Перший – в розмірі 2 мільйона гривень. На ці кошти буде відремонтовано близько 1,2 тисячі м2 тротуарного покриття в Олександрівському районі. Роботи виконує КП «ЕЛУАШ» на вулицях Академіка Чабаненка, Олександрівській, Дніпровській, Троїцькій, Івана Франка, Шкільній.

Також вже виділено другий транш – 1 мільйон гривень. Найближчим часом буде оголошена тендерна процедура. Після визначення переможця тендера, розпочнеться другий етап робіт по ремонту тротуарів в Олександрівському районі.

0